Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babámat milyen ruhában...

3 hetes babámat milyen ruhában vigyem sétáltatni ilyen szép időben?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Én még 1 évesemet ugyanúgy öltöztetem, mint télen, csak nincs lábzsák és takaró. Hosszúújjú body, pulcsi, harisnya, naci, cipő, sapi, overál. Csalóka még az idő.
2010. márc. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor szegény gyerek izzad rendesen.(előzőnek) A három hetes babának még nem alakult ki a hőháztartása. Őt még azért öltöztesd fel. Hosszú body, harisnya,vékony tipegő, overál és bundazsák, vagy takaró. Ahogy melegszik az idő, úgy egyre kevesebb ruhát adj rá. Figyeld a tarkóját, hogy nem e izzad. Ha izzad melege van.
2010. márc. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Meleg van, de fúj a szél. (legalábbis nálunk)

Én a fél évesemre h.ujjú body, ujjatlan plüss rugi, bélelt kardigán, sapi, overál + takarót adtam.

A 2,5 évesemen már tavaszi kabát és sapi volt, de meleg pulcsival.

2010. márc. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 hós a kislányom. Most voltunk kint. Hosszú újjú body, tipegő, overál, sapi, bundazsák. A szelet ugye felfogja a kocsi orkános huzata, ezért azzal nem is kell törődni. Ezerrel süt a nap.
2010. márc. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 4 hós body,rugi,overáll,sapka,takaró.Az sem jó ha igen felöltözteted nekem mikor a nagyobbik kislányom született a doki azt mondta fekvő gyereken egy réteggel több,mozgó gyereken egy réteggel kevesebb ruha legyen mint ahogyan te vagy öltözve,nekem nagyon bevált 3,5 éves a nagyobbik és idáig egy torokgyulladással megúsztuk.(igaz még nem jár oviba)
2010. márc. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a kisfiam 6 hónapos, én rövid ujjú body-t, hosszú ujjú body-t, harisnyár, melegítőnacit, vastag pulcsit, vékony sapit adtam rá, és egy pokróccal betakargattam derékig. szerintem most először végre tökéletesen eltaláltam :-)nem izzadt, de tuti nem is fázott :-)

a szél sem zavarta, mert attól megvédte a babakocsi.

2010. márc. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!