Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan közlekedtek 2 gyerekkel...

Hogyan közlekedtek 2 gyerekkel? Babakocsi + hordozókendő vagy kenguru? Mit ajánlatok?

Figyelt kérdés
Októberben érkezik a kistesó, akkorra betölti a nagyobbik a 2 évet. Egyedül hogyan tudnék eljutni valahova velük? Gondoltam, ha a nagyobbik még babakocsizik, akkor a kisebbiket vihetem kenguruba...Nálatok mi vált be?
2010. márc. 1. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Igen, igy jo ahogy gondolod. Kocsiba a nagyobbat es a kicsit a kenguruba.

Aztan ha a kicsi mar nehez lesz a kenguruba, akkor vegyel fellepot a babakocsira, es a nagyobbik ott alljon. A kicsi pedig a babakocsiba mehet.

Jo minosegu kengurut hasznalj!

2010. márc. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is októberre jön a második, annyi a különbség,hogy nálunk az első augusztusban tölti az egy évet! Én már most is kendőzök. Próbáltam már a kengurut is,de nem vált be,mert nagyon megterhelte az én gerincemet és a babáét is! A kendő tök szuper! Egyébként én pont fordítva fogom csinálni! A pici baba megy a babakocsiba,a nagy jön a hátamra! Októberben már hűvös van és egy újszülöttet még jobban véd a babakocsi és ha a nagy utazik rajtam így nem érzi majd magát "nélkülözve". Nézz körbe a mamami.hu-n ott sok hasznos tanácsot találsz majd a fórumon! :-)
2010. márc. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 13 hó volt a különbség. Vettem egy testvérbabakocsit, mert a nagyobbik még bizonytalanul ment, és hamar elfáradt, így a testvérfellépő nem bizonyult jó megoldásnak. Nektek ez utóbbi is jó lehet. Mostanában, mivel a testvérbabakocsi nagyon nehéz, főleg, amikor hóban kellett tolni, azt csináltam, hogy egy kis sportkocsiba ültettem a nagyot, a kicsit pedig egy fémvázas háti szütyőbe pakolom. Most 1 illetve 2 évesek, azért a kengurú már nem az igazi. De nálatok még jól jöhet a kengurus megoldás. Láttam egy anyukát aki azt csinálta, hogy a nagyot babakocsiba rakta, a kicsit pedig nagyon ügyesen nandu hordozókendővel a hátára kötötte. A kicsi jókat aludt a játszótéren a mama hátán, míg a nagyobbik játszott. Így szabad volt mindkét keze, és tudott vigyázni a nagyobbikra is. Én sajnos lusta voltam megtanulni a nandu kendő csomozósát, ezért választottam a háti szütyőt.
2010. márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a picit babakocsiztatom, a nagy meg sétál vagy motorozik mellettünk. Nálunk is 2 év a korkülönbség. 2 évesen már nem feltétlenül akar babakocsiban ülni. De ha mégis, akkor jó, amit kigondoltál!
2010. márc. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát az enyém tavaly októberben volt kettő, és akkor jött a kistesó. Szerintem ez helyfüggő is, mert nálunk pl. messze van a város belső része így sokat kell sétálnunk, meg nekem a nagyobb kifejezetten szeret babakocsizni, motorozni viszont nem.

Úgyhogy nálunk tesókocsi lett.

De mondom, azért mert sétálásra ez a legpraktikusabb (és amúgy nem volt sokkal nehezebb tolni mint egy nagyobb fajta egyes újszülött kocsit).

Nekem is van rugalmas hordi kendőm, mert úgy gondoltam majd használom, de nem szereti a lányom, plusz bazivastag beöltöztetésben télen irtó macerás, és mindenki leizzad mire a helyére kerül minden:))

Plusz nekem már 3 hósan 7kiló úgyhogy leszakad alatta mindenem ha előre teszem, hátra meg még nem merem.

Úgyhogy ha megengedheted anyagilag vegyél ezt is azt is, mert érhetnek meglepetések:)

Most tavaszra-nyárra már megfordítható irányú gyári tesófellépős babakocsival fogunk járni.

2010. márc. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!