Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » IKEA Antilop etetőszékben...

IKEA Antilop etetőszékben csak akkor etethető a baba ha már stabilan ül magától is?

Figyelt kérdés

10 hónapos kisfiam még nem ül fel magától, viszont úgy látom hogy ez nem dönthető etetőszék. Eddig pihenőszékben etettem, de kezdi kinőni.


[link]


2015. jún. 20. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Sztem jó lesz már neki. Mi kb 8 hónapos korától használjuk, szeretjük nagyon. De az Ikeában ki is tudod próbálni, mert az éttermi részben is ilyen székek vannak.
2015. jún. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De állásból sem ül le? Mászásból sem ül ki? Nem is játszik ülve? Mert ha nem, akkor ebben a székben sem fog tudni ülni, csak nyeglik jobbra-balra, előre-hátra, úgy meg nem kényelmes sem enni, sem etetni. Miért nem vettetek dönthető támlájú etetőszéket, amit több fokozatban is lehet dönteni, az egy ilyen problémára szuper megoldás. Abban már lehetne azt, hogy ne teljesen feküdjön, de ne is teljesen üljön.
2015. jún. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ikeában nem tudom kipróbálni, mert messze lakunk:( Nem ül még stabilan, próbálkozik már kúszásból, fekvésből felülni, de még nem megy neki, bár fejlődik sokat, amióta gyógytornára járunk. Nem vettük még meg az etetőszéket, dönthető támlásat szeretnék, de kapnánk rokonoktól egy ilyet, csak ez miatt fenntartásaim vannak, ezért érdeklődök.
2015. jún. 20. 19:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Én beleültettem egy ilyen etetőszékbe a gyereket, amikor még nem tudott normálisan ülni. Fél perc után ordított és ide-oda dőlt.
2015. jún. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor tedd ebbe az etetőszékbe ha már tud ülni!!!
2015. jún. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!