Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez normális és lehet valahogy...

Ez normális és lehet valahogy segíteni?

Figyelt kérdés
Au pair vagyok Angliában, hat hónapos ikrek mellett segítek. Nekem nagyon furcsa, hogy még mindig nem tudnak megfordulni, az unokaöccsém 7 hónaposan felállt...Szerintem ez azért van, mert a nyaki es hátizmaik nincsenek megerősödve. Ugyanis nagymama is itt lakik, aki állandóan dajkálja őket....Mit lehetne tenni értük?

2015. jún. 21. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Kicsit olvasgass mielőtt rémeket látsz!


1) az ikrek gyakran előbb születnek meg, annyival is később "kell" mindent elérniük, mint a normál időre született társaiknak.

2) az unokaöcséd lehet a Kryptonról jött, mert normál esetben 7 hós korára még csak ülnie se kell egy babának, nemhogy felállni!

2015. jún. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem látok rémeket, de ha én lennék az anyjuk bizony aggódnék....Amúgy normál időre születtek.
2015. jún. 21. 16:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha keveset volt alkalmuk önállóan mozogni, olyan nagyon azért nem kell aggódnod. Próbáld elérni, hogy minél többet lehessenek szabadon fekve a földön, szőnyegen szóval nem süppedős, puha aljzaton. Ne föléjük lógasd a játékokat, hanem rakd melléjük a földre, hogy legyen valami, ami motiválja őket a fordulásra. Időnként fektesd őket hasra, feküdj velük szemben a padlóra és játsszatok ebben a helyzetben. Ha nyújtott lábakkal a padlóra ülsz és a combodon keresztbe fekteted a babát, úgy hogy a mellkasával támaszkodjon, az is jó pozíció ahhoz, hogy a fejét emelgesse, és a karja erősödjön a támaszkodáshoz.
2015. jún. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nehogy már a nagymama legyen a hibás. Kérdező, te hány éves vagy és mi az eredeti végzettséged?
2015. jún. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
A nagymama nem "hibás", de ha egy gyerek az ébren töltött idejének nagy részében karban van, mégis hogyan tanuljon meg önállóan mozogni?
2015. jún. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es és 5-ös! Mindegy mi a kérdező végzettsége szerintem, ha egy gyereket korlátoznak a szabad mozgásfejlődésében! Nagyi meg mindig piszkosul tudja! Csak, ha tényleg rá kell adni a pelenkát a gyerekre, akkor ráhúzza olyan szorosan, hogy belevág a combjába! Ennyit tud nagyi!
2015. jún. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyinak inkább hasra kellene raknia a babákat, mert úgy erősödnek.
2015. jún. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De képzeld a nagymama a hibás mert anyuka nem meri neki megmondani, hogy a gyerekeit a saját módszerei szerint szeretné mevelni....
2015. jún. 22. 08:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne velünk veszekedj! Ha ennyire tudod, meg ennyire magabiztos vagy, akkor mond meg nekik!
2015. jún. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagy szabad tér, játszószőnyegen, játékok min. 50-60 centire a gyerekektől! Nagyi meg kb. menjen a sunyiba! Csak korlátozza őket! Ha lenne szabad mozgásterük, egymást erősítenék!
2015. júl. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!