Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tudok tenni hasfájás...

Mit tudok tenni hasfájás ellen? Már totál kivagyok.

Figyelt kérdés

Fiam 6 hetes. Eddig annyira nem fájt a hasa. Adtuk neki az Espunisant de mondták hogy próbáljam ki a BioGaia-t. 3 napja adom neki. De kb 2 napja katasztrófa. Egész nap sír nyüszög húzza a lábait fel. 5 perceket alszik. Most is anyit aludt hogy elmentem pisilni.

Mit adhatok neki?


2015. jún. 21. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a hajszarito vált be
2015. jún. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hajszárito vagy fehér zaj youtuberol plusz türelem. Sajnos ez ilyen. Esetleg colief csepp
2015. jún. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a colief csepp nsgyon bevált. Egy próbát szerintem meger.
2015. jún. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én végig próbáltam az összes cseppet, de egyik se segített. ( te azért még ne add fel) nálunk a szélcső volt az egyetlen megoldás az első 3 hónapban szinte minden nap használtuk, aztán egyik napról a másikra nem kellett többet, ment minden magátol. Ha anyatejes próbálj meg tej mentesen étkezni, a tejfehérje még jobban bánthatja a pocakját, nálunk ez alap volt mivel én allergiás vagyok rá. Sok sok torna is segíthet, de ha már nagyon kimerült a pici és fáj a pocakja, akkor próbáld ki a szélcsővet, nem kell tőle félni, és egyáltalán nem fog hozzá szokni nyugi
2015. jún. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Infacolan és el fog múlni!
2015. jún. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk az Infacol segített.
2015. jún. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk az infacoltól (extrém eset) az orrában sűrű váladék képződött,alig kapott levegőt,olyan kocsonyaszerű anyag.Orrszívóval is nehezen jött ki.

Végig próbáltunk mindent,mire Angliából hozattunk gripe watert(eredetit!) Itthon nem lehetett kapni;mondjuk most láttam a neten 2000 ft körül.

Mi is ennyiért vettük,de megváltás volt komolyan,minden más csak pénzkidobás volt addig és több 10 ezret kidobtunk így,és sokáig elég volt egy üveggel.

2015. jún. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!