Gabi86 kérdése:

2. baba kérés?

Figyelt kérdés
A párom nem szeretne még 2. gyerkőcöt,de én már igen.nagyon sokat beszéltünk már róla és többször mondta hogy jó legyen,ha ennyire akarok gyereket vagy ha majd 2 lesz a lányom,de még mindig nem védekezik.már nem akarom többször felhozni mert már idegesît a téma,de annyira szeretnék(ráerőltetni sem akarom,az elsőt is én szerettem volna jobban),hogy már a szexet sem élvezem .szeretjünk egymást csak ő azt mondta(mielőtt 2 lett a lányom),hogy még nem érzi magát készen rá.volt egy vetélésem is(védekezés mellett csúszott be)azóta szinte mindig csak erre tudok gondokni.amúgy nem szeretnék(szerettem volna nagy korkülömbségete)ezért is sürgetném kicsit.köszönöm ha îrtok hogy mit tegyek.mondogassam neki mîg beadja a derekát vagy hagyjam az egészet?
2015. jún. 22. 21:59
 1/9 A kérdező kommentje:
Kérdést akartam írni.csak a telóm kicserélte a szót
2015. jún. 22. 22:01
 2/9 A kérdező kommentje:
Olyanok îrjanak főleg akik hasonló szituban voltak vannak.hogy oldották meg ezt.
2015. jún. 22. 22:02
 3/9 A kérdező kommentje:
,,Még mimdig védekezik,,
2015. jún. 22. 22:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a témát legalább fél évig! Én biztos nem erőszakoskodnék a férjemen...Milyen megalázó és bosszantó lehet mindkettő félnek:S
2015. jún. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se erőltesd... annak semmi értelme... esetleg rámegy a kapcsolatotok. Várj egy kicsit, addig is foglalkozz az elsővel.
2015. jún. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pihentesd a témát. Látod, hogy mit eredményez a "csak erre tudok gondolni" viselkedésed. Te magad írod, hogy nem élvezed már a szexet, idegesít a téma. Írod, hogy nem szeretnéd sürgetni, de meglátásom szerint nem teszel mást, csak sürgeted. Párod láthatóan nem szeretne második gyereket és ezt a tudtodra is adta, szóval ő őszintén megmondta ezt. Te pedig csak arra tudsz gondolni, hogy mivel vehetnéd rá. Ha tovább nyomulsz ezen a témán, a kapcsolatotok láthatja a kárát. Tedd fel magadnak a kérdést: Megérné?
2015. júl. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2015. júl. 2. 14:26
 8/9 anonim ***** válasza:

De mit mond? Úgy érzi, talán később jöhetne még? Mert ez a " még nem vagyok érett a 2.-ra" ez nekem azt mondja, hogy bőven elég egy is neki.

Hogy látod, milyen az elsővel? Hamar kihozza a sodrából, hamar lefárasztja? Hányszor keresi ő maga a kapcsolatot vele és hányszor kell rátukmálni? Ezek a dolgok elárulják, hogy hogy is áll a dologhoz. Figyelj ezekre a jelekre. Te magad is értheted ezekből, hogy akar e még gyereket egyáltalán.

Azon kívűl tényleg most próbáld egy darabig nem zargatni vele, mert úgyse lenne jó vége, ha úgy menne bele a másodikba, hogy ő nem igazán akarja.

Nekem úgy hangzik, az elsőt is úgy tukmáltad rá.

2015. júl. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2015. júl. 13. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!