Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez most mitől lehet?

Szerintetek ez most mitől lehet?

Figyelt kérdés

1 éve szültem sürgősségi császárral. Az első 3 hónapban nem menstruáltam, a 4. hónaptól minden hónapban rendesen, időre megjött, addig is szoptattam. Mivel már csak este volt tejem, akkor is csak nagyon minimális így ráhagytam a szoptatást a 4. hónapban. 3 hónapja kb észre vettem, hogy még mindig jön tej a mellemből, hiába nem szoptattam, teljesen nem apadt el, de addig észre sem vettem, csak akkor valahogy jobban megnyomtam és akkor jöttem rá, hogy igazából van még tejem. Egyik kérdés, hogy szerintetek ez mennyire normális, hogy már 7 hónapja nem szoptatok és még mindig jön belőle, ha erősebben megnyomom.

Illetve ami jobban aggaszt, hogy 1-2 napja meg kellett volna hogy jöjjön, mivel mindig napra pontosan megjött eddig ezért most kicsit aggódom, hogy semmi jele. 2x voltunk együtt a párommal, akkor is használtunk óvszert, de azért biztos ami biztos csináltam tesztet, az negatív lett.

Szerintetek mi okozhatja a menzesz kimaradását? Volt valakinek hasonló? A teszt már kimutatná a terhességet ugye?


2015. jún. 23. 12:59
 1/1 A kérdező kommentje:
Annyi még, hogy 1 hete körülbelül szörnyen ingerlékeny vagyok, minden idegesít és remegek ha valahova menni kell a kicsivel. Remeg a gyomrom és azt érzem elbőgöm magam. Lehet attól is, hogy most áll esetleg vissza a hormonháztartásom? Másra nemigen tudok gondolni.
2015. jún. 23. 13:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!