Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok mennyit alkalmatlankod...

Nálatok mennyit alkalmatlankodik a védőnő a kicsi megszületése után?

Figyelt kérdés
2015. jún. 24. 10:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
A szülés után jó néhány hétig beállított minden előzetes figyelmeztetés nélkül, és amikor végre elalszik a síró gyerek és csengetnek, gyilkos ösztönök jöttek elő belőlem. De túlélte. Ő is, mi is. Szívem szerint másodszor lemondanám, de úgy vagyok vele, hogy több vele a bosszúság és papírmunka, hát inkább elviselem. De nem örülök neki. A terhesgondozásnak sem örülök, olyan ritkán találkozom vele, amennyire csak lehetséges. Nem okoz sosem jó érzéseket. Még a szívhanghallgatás, ami amúgy csodás dolog lenne, azt is képes úgy csinálni, hogy ne érezzem jól magam. Pl.amikor először csinálta, akkor elsőre nem találta meg, és elkezdett tök fura hangon beszélni, hogy "hááááát, nincs meeeeeg, nincs meeeeg", akkor kellett volna otthagynom a francba.
2015. jún. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%

Hivatalosan az első 6 hétben, minden héten kellett volna jönnie, de végül 3x jött csak. (Terhesség alatt 1x jött, a legvégén.)

Aztán úgy emlékszem, hogy a babám 8 hetes korában is jött 1x. Azóta nem. Mi megyünk hozzá a kötelező alkalmakkor.

2015. jún. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Soha nem alkalmatlankodott. Úgy jött hozzánk, ahogy neki előírják a szabályzatok. Kijött miután hazajöttünk a kórházból, ha jól emlékszem másnap. Utána 6 hetes korig hetente, 1 éves korig havonta, 2 éves korig 2 havonta. Mindig előre egyeztetett időpontot, csak addig volt, amíg volt mit megbeszélnünk és nagyon sokat segített. Illetve segítettek, mert már a 3. védőnőnk van.
2015. jún. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
Egyátalán nem alkalmatlankodik. Amikor szükséges, előre egyeztetett időpontban jön. Ha kérdésem van, felhívom. Ennyi. Nem tartom sem zavarónak, sem tolakodónak. Neki ez a munkája, nekünk pedig valahol az érdekünk. Ha hülyeségnek találom, amit mond, vagy másképp gondolom, megköszönöm a tanácsot, és kész.
2015. jún. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Soha nem alkalmatlankodott és mindig felhívott időpontot egyeztetni, mielőtt jött volna. Az első 6 hétben hetente találkoztunk, hol ő jött, hol mi mentünk hozzá, illetve azóta is a hivatalos "rend" szerint meglátogat minket (11 hós a gyerkőc). Tegeződő, normális viszonyban vagyunk és eddig csak a segítségemre volt, mintsem bosszantott volna.
2015. jún. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%
Első vagyok: Ha a többi védőnő ennyire korrekt, akkor nekünk miért razziázott folyton a védőnőnk? Mikor mondtam, hogy nem számítottunk látogatóra, azt mondta, hogy nem gond, nem fog kitakaríttatni, amikor kértem, hogy egyeztessünk időpontot, azt mondta, hogy nem tudja előre, mikor fog erre járni, nem tudunk egyeztetni. Pedig nálunk még a nagyik is először telefonálnak, hogy tudják, mikor alkalmas, nem szoktunk hozzá az ilyen "vendégekhez". Miért ilyen a miénk, ha a többiek normálisan tudnak viselkedni???
2015. jún. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
nem alkalmatlankodott sosem. segített amikor hozzá fordultam, valamint havi egyszer kellett vinni a gyereket oltásra. csak szólok: a védőnő jó dolog.
2015. jún. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
hazajöttünk a kórházból,és másnap jött. utána azt hiszem kéthét múlva,azóta egyszer volt,és 6hónapos a lányom. mi szoktunk menni akkor,amikor nem megyünk oltásra,és akkor ő abban a hónapban leméri.
2015. jún. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%
Annak ellenére, hogy az én védőnőm, soha nem szólt előre, hogy jön (elvileg mindnek így kellene), nem éreztem úgy, hogy alkalmatlankodna. Ez a munkája és ő becsületesen elvégzi. 6 hétig hetente jött, ha jól emlékszem.
2015. jún. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ha hozzám beállítana bejelentés nélkl,nem engedném be.Neked is ezt javaslom. Majd rájön,hogy telefonálni kell.
2015. jún. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!