Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet nem elkapatni...

Hogyan lehet nem elkapatni egy babat?!

Figyelt kérdés
vannak irasok, velemenyek arrol hogy hagyni kell sirni , jolvan az, vannak olyanok akik szerint nem szabad hagyni, torest okoz, mert egy csecsemo nem dacbol sir, hanem igenyt fejez ki...stb. En mar szerintem elkapattam es meg csak 7 hetes, olbe veszem, hurcolom, szeretgetem, nem sokat sir, mert nem hagyom tul sokaig sirni, de ez igy nem lesz jo...segitsetek
2015. jún. 24. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
De, pont így lesz jó! Ne aggódj, jól csinálod :)
2015. jún. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom meg egyfolytában ordított, még ölben is (refluxos volt, sokat szenvedett). Tehát tulajdonképpen állandóan kézben volt, mégsem lett elkapatva.

Szerintem amikor már okosodik, értelmes lesz, és az anyuka a gyerek helyett mondja ki a szavakat, a gyereket nem hagyja önállósodni, és még tizenévesen is a gyerek helyett cselekszik, az kapatja el a gyerekét, és a gyerek azt hiheti bármit megtehet a szülőkkel.

De ne viccelj, egy hét hetes babát nem fogsz azzal elkapatni, hogy felveszed! Neki épp a te közelségedre van szüksége. Még aprócska baba.

Majd látni fogod, idővel ő is alakul, és nem fog egyfolytában rajtad lógni, mivel a világ érdekes, fel kell fedezni. Úgyhogy ne aggódj!

2015. jún. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jol csinalod, ne aggodj. Hulye, idiota elmelet az, h hagyni kell a babat sirni. Soha nem tennek ilyet a sajatjaimmal sem. En is felveszem oket, ha sirnak, szeretgetem oket es igyekszem minel tbbet testkozelben tartani oket. Egy babanak ilyen pici korban ez a legfontosabb, h erezze az anyjat.
2015. jún. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szivbol orulok a valaszaitoknak. Egyedul nevelem a babam, es anyam segit, o azert nem szereti , hogy nem hagyom sirni , mert igy nem lehet vele kimozdulni, marmint babakocsival ha megyunk es sir, akkor nem nyugszik meg amig ki nem veszem, es szerinte ez igy rossz. Tenyleg nem a legjobb, de mar probaltam, hogy tovabb toltam, 10 perc volt a max amig vartam , de sirt, sirt..es mar en is majdnem, ugyhogy kivettem. Igazabol nagyon jo etvagyu gyerek, ejszaka is haromszor kel, szoptatom amennyit igenyel, es csak akkor sir, ha ehes, vagy faj a hasa, mostanaban halistennek nem szokott fajni. Szoval, hiaba tomik a fejem , hogy mar egy picibaba is huncut es rafkos es stb, es direkt sir, es strategiazik, meg hisztizik, de en ezt nem tudom elfogadni, ha sir, akkor szeretne valamit, foleg tejcsit :D es mivel van sok, en adom is, mert ez nekem is jo, hisz ha nem enne, akkor fajna a mellem is, mert annyi tejet termelt maganak a draga, hogy most mar akkor egye is meg :D de jo husban is van :D 6 kilo volt most 6 hetesen :D es 60 centi. Sokan emiatt is megszolnak , hogy elhizik stb, de a doktorno - 1 honapos vizsgalaton sem mondta azt, hogy kover lenne, hanem hogy eros es egeszseges. Nem akarok allandoan aggodni, hogy mindent szarul csinalok...de teny, hogy nehez vele mostanaban kimozdulni, mert csak hason szeret lenni, ha hanyatt van felriad, de akkor a babakocsiban is elvan orakig ha hasra fektetve aludhat. Ahogy irtatok, majd ha egyre erdeklodobb lesz akkor talan nem fog sirni a kocsiban sem. Ugyis valtoznak a dolgok,de mar litaniat irok , ne hari :D szoval ugy erzem en is, hogy jo , hogy felveszem es olelem es szeretgetem mert a lelke is igy lesz egeszseges, es nem szamit, hogy leszakad a hatam :D egy anyanak ezen a fronton azt hiszem semmi nem szamit,es nincs is mas valasztasa :D koszi mindenkinek! es joejt
2015. jún. 24. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!