Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1evesnek hasznalnatok az...

1evesnek hasznalnatok az éjszakai alváshoz utazó ágyat?

Figyelt kérdés
Ki akarom cserélni az ágyat,mert mindig kidugja a lábát a rácson és visszahuzni nem tudja.
2015. jún. 25. 06:40
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
nem nem használnék. tegyél körbe rácsvédőt hogy ne dugja ki.
2015. jún. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Biztos, hogy nem.
2015. jún. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Nem állandó alvasra találták ki.
2015. jún. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Nem, ahogy mi sem alszunk camping ágyon.

Ahogy már írták, tedd körbe rácsvédővel, ezt szorítsd be a matrac és a rács közé, akkor nem tudja kidugni a lábát.

Vagy ha már le tud mászni az ágyról, akkor vegyetek neki gyerekheverőt leesésgátlóval.

2015. jún. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Én használtam! Pontosan ugyanebből az okból kifolyólag.. Én beleraktam a kókuszmatracot ami a kiságyban volt, így tökéletesen szuperált.
2015. jún. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam,hogy beleteszem a matracot! Egyből leszedni a racsvedot.
2015. jún. 25. 08:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen és használom is. Mi a különbség a rácsos ágy és utazóágy között, ha beleteszem a matracot az utazóágyba? Semmi. Én már kb. 7 hónapos korától használom a fiamnak, most 16 hónapos. Beletettem a kókuszmatracot, ennyi. Mikor forgolódik nem kell hallgatnom, ahogy a rácsba ütközik mindig.

Rácsvédőt simán leszedi ennyi idősen, plusz az én fiam olyan trükkös volt, hogy a lábát is simán átdugta a rácsvédő alatt. Nincs semmi gond az utazóággyal, többen használják alvásra a gyereknek, csak most nincsenek itt.

2015. jún. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!