Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves körüli babák anyukáit...

1 éves körüli babák anyukáit kérdezem, a ti babátok szokott hisztizni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy az igazi hisztis korszak 2 év körül jelentkezik de nem tudom a kislányom viselkedését hová tenni .. 11 hónapos kislányom az utóbbi pár napban állandóan sir ha valami nem ugy van ahogyan ő elképzelte..minden kell neki ami az én kezemben van és minden kell neki amit nem szabad..ha elveszek tőle valamit ugy ordit hogy nem tudom megnyugtatni..már három napja napközben nem akar aludni mert lerakom, felkel, és mutogat a kis kezével hogy mit adjak neki-ha nem adom oda (mert nem neki való) nagy ordításba kezd ..pl ma is dühöngött és hátra dobálta magát az etető székben mert nem akart reggelizni, és ez igy megy egész nap...tik hogy kezelitek az ilyen "hisztiket" ? Bocsi a hely.hibákért
2015. júl. 3. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

1.)biztonságba helyezem, mert az enyém dobálja is magát

2.)igyekszem elterelni a figyelmét. Ha nem sikerült, akkor hisztizik tovább, így járt.

2015. júl. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%

Kinevetem...

És általában abbahagyja.

Most 10 hónapos. Nem tudom, később hogy fogom kezelni, de most még imádom azt is, amikor hisztizik.

2015. júl. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%

#2-es vagyok.

Az alvásról meg annyit, hogy eddig napközben ölben elaludt szépen, aztán leraktam a kiságyába.

Na, most ha álmos, és altatni akarom, mostanában elkezd rugdosni, és nem alszik el. Ilyenkor lerakom a szőnyegre, és pillanatok alatt elalszik, és innen rakom a kiságyába.

Állandóan változnak a szokásaik, és úgy gondolom, nem szabad semmit sem erőltetni. Hagyni kell, hogy minden szépen a maga medrében folydogáljon.

2015. júl. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%

felénk majd' 1,5 évesen jelentkezik csak hasonló.

ha nem engedem a konyhába kukázni, sír az ajtó előtt, vagy ha kizárom a Wc-ből, hogy ne úsztassa benne a játékait, szintén sír :)ill nem mehetek ki a szobából sem, csak vele :)

én valahogy nyugodt tudok maradni, szinte mosolyogva magyarázom, hogy a kuka bacis, a wc ben a kakamanó lakik, és kérek engedélyt kimenni a szobából :) csak ritkán az utolsó esetben nem nyugszik meg, de az általános, hogy sikerül játékkal lekötni és csinálhatom a dolgom


leginkább a vendégeknek szokta magát játszani, hogy nem lehet letenni, nem alszik el, mert még itt vannak és olyan jó.


ha nagyon nyügi, néha hagyom, hogy a nagyágyban aludjon, oda fekszek mellé, kéthetente ha előfordul.

2015. júl. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
ugyan ezeket produkalja az en 11 honaposom is....felall az agyaba es ordit ha kimegyek pedig eddig mindig szepen elalust egy perc alatt. etetni keptelenseg, ha a legfurabb dolgokat a kezebe adom talan par falatot a szajaba tudok eroltetni. hisztizik ha mem talal bele a formabedoboba vagy ha kiveszem ami a kezebe van. de azert a figyelem eltereles altalaban eleg.
2015. júl. 4. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%
Ahogy nevelik a gyerek olyan lesz. Nálunk a lányt az anyja nevelte, Valami eszméletlen hisztis hülye gyerek volt. Azóta se nőtte ki. Iszik , cigizik, kutya b..i. ! Ha más nincs akkor bejelenti hogy : PISILNI KELL. Csak hogy ráfigyeljenek. A fiamat én neveltem zömmel. Semmi probléma nem volt, nincs vele. Nem cigizik, nem iszik, teljesen normális higgadt gyerek.
2015. júl. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

Nem igazán tudja még kezelni az indulatait.

A kevés, de jól átlátható szabályrendszer segített sokat. Van 4-5 dolog, ami tilos (konnektor, a lakás bizonyos pontja, néhány tárgy), minden mást szabad. A tiltásokat elfogadta néhány nap alatt és nyugodt beszéddel az egyéb hisztiket is le lehet törni.


A kinevetéssel óvatosan, mert pár hónap és már érzékelheti számára kellemetlen dolognak.

2015. júl. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
A gyerekek minden generációval egy kicsit korábban érnek, ezért nem sok jelentősége van annak hogy elvileg mikor "kellene" hisztiznie. Az én fiam is ordít és löki, kifeszíti magát.. olyankor óvatosan lefektetem a földre, átlépem és megyek dolgomra. Nem figyelek rá, rá sem nézek, így abba hagyja mert nem éri el vele a célját.
2015. júl. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom holnap lesz 1 éves. Kb egy hete elkezte a csapkodok és földhöz vágom magam hisztit,ha valami nem tetszik neki.Ilyenkor leszoktam mellé ülni és elkezdeni játszani valami játékával. Olyankor ha észrevesz odajön kiveszi a kezemből és játszik vele. Elaluni kézbe szokott a kiságya pedig összevan tolva a nagyággyal. Egyedül nevelem így nem zavar. Délelőtt és délután is 2 órát alszik,de általába eltelik közte 5-6 óra hossza. A nem szóra már szépen hallgat
2015. júl. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A 6.28-as válasza elég durva.

Előző voltam.

2015. júl. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!