Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkát szeretnék váltani...

Pelenkát szeretnék váltani kinek melyikkel milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés
Ha tudtok írjatok árat is igazából az 5 méretű pelus ára érdekelne.
2015. júl. 5. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:

legjobban a pampers, ez elég drága, akciózva sincs az utóbbi pár hónapban.

most tescost használunk kb 50ft darabja. nagyon jó, puha, gumis....stb.

a liberót is használjuk de ezt csak néha, annyira nem szeretem.

2015. júl. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Pampers épp a múlt héten volt hatalmas akcióban a Tescoban, mi vettünk is három nagy csomagot. Nekünk a Pampers nagyon bejött.
2015. júl. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
:) köszi első...akkor arról lemaradtam :(
2015. júl. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a Mülleres bevált, ár-érték arányban a legjobb volt, jó minőség. Az Aldis is meglepően jó és olcsó, de konkrét árat most nem tudok, már egy ideje nem használunk.
2015. júl. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Baranka ***** válasza:
Én libero és vagy pamperst használok. Most dmbe volt a dobozos pampers 8499. Jokerrel, végösszegivel elég baráti ára lett.
2015. júl. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

utolsó egészíteném ki, 49 Ft/db-ra jött ki a Pampers(én az 5-ös 111 db osat vettem DM-ben)

általában nálunk sokáig van még készleten, szeintem hétfőn is tudnék venni és ráadásul dupla pont jár 2héten át

2015. júl. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
aldis 2400 ft 42 dbos azt hiszem az jó de mi igazából bugyisat használunk abból liberot vagy dmest estére kap aldisat ha nem jutok oda akkor pamperst nadrágpelusból a többi nem bírta az éjszakát
2015. júl. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!