Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség! Nagyon ki vagyok!...

Segítség! Nagyon ki vagyok! Mi lehet a baj? Többi lent.

Figyelt kérdés
3 napja nagyszülőknél vagyunk, 9 hónaposom irgalmatlan nyűgös. Amúgy is sírósabb baba, mint az átlag, de ez most elképesztő. Bárki idegen közelíti sír, semmi nem jó, le se tegyük az ágyra, állandóan kézben van el. Fülét sokat piszkálja, szemét is dörzsöli (de ez inkább álmosság gondolom). Foga még nincs, de én durvának találom ezt a nyűgös, sírós állapotot. Persze vannak vidám percei is, de általánosan a kézben nyugszik csak meg és játszik játékokkal.:(
2015. júl. 5. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én hazamennék, és ha otthon nem rendeződnek a dolgok, akkor hétfőn orvos. Az én lányom ilyen idős korában teljesen kiakadt, ha fél napnál tovább voltunk máshol, volt, hogy nagyszülőktől hazaérve betettük az ágyba, és az addig sírós, nyűgös baba elkezdett mosolyogni ahogy körbenézett (amikor idősebb volt, akkor volt, hogy ugrált örömében a kiságyában, volt, hogy simogatta az ágyát...).
2015. júl. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet csak a megszokott környezetét hiányolja. saját ágy szoba stb. mi is jártunk már így.
2015. júl. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szeparácios szorongás szerintem
2015. júl. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szeparációs szorongás is lehet. Viszont ha a fülét is piszkálja, akkor az fogzás. Itt egy link a fogzásról, nálunk a lázon kívül minden bejött amit itt írtak.

[link]

2015. júl. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom is ezt csinálja mostanság. Tegnap volt az első szülinapja. Átjöttek a nagyszülők a férjem testvére is hazajött Angliából a párjával. Végig sírt. Senkihez sem akart menni. Még apához sem. Csak a kezembe volt el és folyamatosan bújt hozzám. Látták,hogy nyűgös,ezért pár óra múlva elmentek. Ezután a lányomat ,mintha kicserélték volna. Nevetett,játszott stb.. Pedig a nagyszülők gyakran járnak hozzá. Nem is értettem. Szerintem nem szereti,ha sokan vannak körülötte és ha a napirendje felborul.

Ha esetleg mi megyünk el akkor is ezt csinálja.

Amikor ketten vagyunk itthon hangja sincs.

Én is a szeparációs szorongásra tippeltem.

Nem lehet,hogy neki is a napirend megváltozásával van a baja?

2015. júl. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!