Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől sírhat 3 napja ugyanabba...

Mitől sírhat 3 napja ugyanabban az időpontban vígasztalhatatlanul a 3 hónapos babám?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kisfiam,6hetes koráig borzasztó hasfájós volt,akkor rengeteget sírt,de azóta szerencsére elmúlt.3 napja viszont delután 3-4körül elkezdi,és 1 órán keresztül sír,minden előjel nélkül.Semmi nem használ,megetettem,tisztába tettem,altattam..de csak sírt,úgy hogy alig vett néha levegőt,majd egy jó óra múlva abbamaradt.Én a fogára gondolok,mivel 2hónapos kora óta folyik a nyála illetve folyton a szájában a keze.A doki szerint a foga nem lehet még..

2015. júl. 5. 18:43
 1/2 Wiky93 ***** válasza:

Hát vagy megint a pocija fáj, de ha már 3napja egyfolytában akkor inkább a foga... Pedig lehet.. Kislányom is 2hónapos kora óta fogzik most 6,5 hós még nincs foga (mondjuk ő rá nem hat, nem sír miatta csak birizgálja az ínyét a nyelvével, kezével, meg folyik a nyála.

Nincs esetleg mégegy házi doki? Hátha ő mond valami normàlisat :) vagy védőnő?!

2015. júl. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát a hasa nem hiszem,mert mikor fájt akkor egyértelmű volt,hogy a pocija,m8vel kapkodta a lábát is,és vörös volt szegényem feje az erőlködéstől.Most viszont csak a keserves sírás,ami minden előjel nélkül szinte ugyanabban az időben..a védőnőm sem nagy segítség,azt mondta adjak neki Germicid kúpot..
2015. júl. 5. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!