Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jogosan esik rosszul nekem,...

Jogosan esik rosszul nekem, hogy a férjem a pici babánkkal és persze velem szeretne több órát autózni, hogy picit kikapcsolódjon (végre) egy rendezvényen? (Tiszapart)

Figyelt kérdés

Meleg van, beizzad a kislánykám a hordozóba, ráadásul nem szeretem, ha sokáig abban görnyed, a szoptatás is nehézkes autóban, cseppeket kell beadjak neki, stb... Persze megyünk szívesen sokfelé, de 3-4 óránál többet nem szeretek még vele tekeregni, csak ha nagyon muszáj.

A férjemnek volt egy olyan kijelentése, hogy nem volt mostanában sehol. Erre mondtam, hogy drágám ott voltál, ahol én, plusz te legalább nap mint nap mész, emberekkel beszélsz, látod a várost a nap minden szakában, velem ellentétben.

Nem önző egy kicsit, vagy én szűkült be már egy csöppet?


2015. júl. 7. 11:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%
Mennyi idős a gyerek?
2015. júl. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%

Te szűkültél be. Nektek se árt, ha kimozdultok. Használjatok légkondit a kocsiban, a gyereknek lehet vizezni a haját és gyakran itatni vízzel.

A férjednek van igaza, ne akard visszahúzni (nekem is rossz, legyen neked is az).

2015. júl. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
38%
Hát ne menjetek vele. Minek?
2015. júl. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
4 hónapos. Most voltunk a hétvégén egy családi ünnepségen, ez 7 órás kiruccanás volt, gond nélkül, sírás nélkül ment a dolog. :)
2015. júl. 7. 11:49
 5/24 A kérdező kommentje:
Félreértettetek. Attól függetlenül, hogy nem vágyom, simán megyek a férjemmel, hiszen ő is jön velem ahová csak szeretném. Itt most az a kérdés, jogos-e hogy önzőnek tartom most?!
2015. júl. 7. 11:51
 6/24 anonim ***** válasza:
44%

Először is: mennyi idős a baba? Ez fontos tényező.

Ha már elmúlt fél éves, akkor azt kell, hogy mondjam, jól látod, te szűkültél be. Attól, mert valakinek gyereke van, nem kell mindig otthon ülni. A férjedet abszolút megértem, hogy szeretne egy kicsit kikapcsolódni. Annak örülj inkább, hogy veletek szeretne menni, hiszen simán mondhatná azt is, hogy elmegy a haverokkal ti meg maradjatok csak otthon. A gyereknek is jót tesz egy kis újdonság, lát új helyeket, stb. Nem tudom, milyen rendezvény lehet, de biztos valami olyasmi, ahol családos programok vannak. Szerintem legyél egy kicsit nyitottabb, vállald be ezt a kis kellemetlenséget, amit leírtál, és lehet, hogy lesz egy szuper napod a kis családoddal. Ne így indulj neki. Sokszor látok rendezvényeken nagyon pici babákat, a legtöbbjével semmi baj sincs.


Persze ha nagyon kicsi, 1-2 hónapos csak, akkor ne vedd figyelembe a fent leírtakat, mert akkor még tényleg lehet, hogy korai.

2015. júl. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%

Akkor lenne önzõ, ha egyedül akarna menni, meg bulizgatna míg te otthon vagy a gyerekkel, de szegény benneteket is vinne magával, nem értem mit rontott el..

Nekem 11 hós a babám, és van tőle független programunk is, mégse vagyunk önzőek, csak nem akarunk beszűkülni.

2015. júl. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
73%
Én tökre nem értem, hogy miért nehéz a cseppeket a kocsiban beadni
2015. júl. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
69%
Miért önző mikor titeket is vinne? Itt inkább te vagy önző mert egy kis kellemetlenség a szoptatással és már ne is menjen. Semmi baja nem lesz annak a gyereknek ha a hordozóban utazik, odaértek úgyis kiveszed.
2015. júl. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nagyon felfújod ezt a dolgot. Meleg van, beizzad, ezt könnyítheted ha a hordiba teszel alá textilpelust. Nem tudom, milyen cseppeket akarsz neki beadni út közben, mert vigantol van ami 1 csepp, konakion amit havonta adsz, esetleg c vit de nem hiszem. Mindegy, ezeket vagy indulás előtt vagy érkezéskor be tudod adni. Ha nagyon hosszú az út akkor ígyis úgyis megálltok, ki lehet venni a hordiból, lefektetni kicsit a hátsó ülésre. Nem kell ebből akkora ügyet csinálni. Az autóban meg kapcsoltok klímát, ha nincs akkor lehúzzátok kicsit az ablakokat, hogy a levegő rendesen járjon de nagy huzat ne legyen.
2015. júl. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!