Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos baba még csak...

7 hónapos baba még csak ennyit tud?

Figyelt kérdés

Kisbabám június 30-án volt 7 hónapos. Oldalára, hátáról a hasára szépen fordul, de vissza nem hajlandó. Lábát örökké mozgatja, hason néha próbálja maga alá húzni, de nem sok sikerrel. Hasán körbeforog, de ennyi. Itt olvastam, hogy többeknél már rendesen kúszik, mászik, ül...

Mi nagyon le vagyunk maradva? Esetleg milyen itthoni tornagyakorlatokat tudtok javasolni?


2015. júl. 7. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Kuszni, maszni, ülni ráér még, de szerintem már fordulnia oda-vissza problémementesen tudnia kellene
2015. júl. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Szia!

Az én kislányom 19.én lesz 7 hónapos!

Oldalra,hasra,hátra fordul. A kiságyban 10 másodperc alatt megfordul (nem át) :) A lábait húzza ő is maga alá körbe-körbe fordul már. De...az én kislányom sem tud ülni bár érdekes mód a kádban ül:) Amúgy meg nem.

Nem tud kúszni és nem tud mászni:) Majd elkezdi,nem hajtja a tatár :)

2015. júl. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszer sem fordult meg? Nem vagytok elmaradva. Nálunk is nagyon későn törtent meg. Itt minden nap várhatjatok a csodát, meg fog törtenni. Ha a doktor szerint renben van, akkor ne aggódjatok. Tudom nehéz. A fiunk 9 hónapos, és két hete kúszik csak. 8 volt amikor elkezdte a forgást rutinbol, és azzal közlekedett. A korabeliek már ülnek, másznak. Picit el is vagyok keseredve, mert Még nem is ül. De az orvos szerint rendben van. Tornán én is gondolkoztam, jövő7en elviszem. Az biztos jót tesz neki. Otthon a gyakorlatokat nem lehet elvégezni vele. Neten vannak gyakorlatok. Sztem nézz utána.
2015. júl. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2015. júl. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2es, tényleg nem kötekedni akarok, de az hogy lehet, hogy a kádban tud ülni, máshol meg nem?
2015. júl. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kis kádjában megkapaszkodik:) A kád két oldalán. És az istennek nem ereszti:) És szépen csücsül:) (bár kapaszkodva igaz) :)

Vagy előre dől és a két kezén támaszkodik,de olyan rosszul néz úgy ki (nekem),hogy azt nem igen szoktam neki hagyni.


Amúgy máskülönben meg eldől mint egy zsák:)

2015. júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A Youtubeos linket különösen, rossz volt a kicsi technikája, de minden nap gyakoroltunk és már szuperül megy a visszafordulás is - épp ebben a pillanatban is megmutatta.
2015. júl. 27. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!