Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Legkisebb korkülönbség kérdés?...

Legkisebb korkülönbség kérdés? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Nálatok mennyi volt a korkülönbség a két gyerkőc között?

Inkább azoknak a válaszára vagyok kíváncsi( de természetesen mindenki írhat):) akiknek nagyon kicsi lett a korkülönbség.:)

Véletlenül jött a kisbaba? Vagy tervezett volt?

Mennyire volt nehéz? Segítség volt?

Mikor állt helyre a "rend" ?

Köszönöm mindenki válaszát :)



2015. júl. 7. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
32, 18 és 15 hónap korkülönbséggel születtek, nulla segítségem volt. Az utolsó meglepetés volt, az első 3 tervezett.
2015. júl. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Két nagyobb közt 13 hónap a korkülönbség. Most 5 és 4 évesek. Nagyon nehéz volt az elején, de most sem könnyű, de már sokkal jobb a helyzet:)

Bár sok a veszekedés a játékokon, most már ez a legnagyobb gond.

3. gyerkőc most másfél éves, tehát a nagy és a legkisebb közt 4 év a korkülönbség. Szerintem ez az ideális.

Az első kettő között nem volt tervezett az ilyen kicsi korkülönbség, véletlen jött ilyen hamar a 2. gyerkőc, eredetileg legalább 3 év korkülönbséget akartam. 3-4 év korkülönbség a legjobb szerintem, mind a szülőknek és a gyerekeknek is. Így még tudnak együtt játszani is.

2015. júl. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ismerősöm 6. babája pontosan 9 hónapra született az 5. testvér után... Korababa volt, 7 hónapra született, de így is igen hamar megfogant szülés után. Előtte a tesók másfél évente jöttek - nekem már ez is kis korkülönbség, de ez a 9 hónap...nem semmi.

Náluk amúgy semmi gondot nem okozott, "gyerekfüggők", szerintem még lesz gyerekük. Nem aggodalmaskodnak semmin, a gyerekek elvannak egymással, nagyszülők segítenek, tehát teljesen mindegy mennyi idő van köztük.

Én maradok a nagyobb korkülönbségnél. Az én idegeim nem bírnák, ha az egyik kicsi, másik pici lenne.

2015. júl. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
9 hónapra? Ezt úgy érted,hogy rögtön szülés után megfogant? :0
2015. júl. 7. 15:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Orta, hogy korababa, 7 honapra született. Tehát elméletileg 11 honapnak kellett volna lenni a két baba között. A szülés után foganhatott kb 8-10 héttel a következö
2015. júl. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm. Igen igazad van,elmentem amellett,hogy korababa :)
2015. júl. 7. 16:22
 7/7 anonim ***** válasza:

a bátyám és koztem 10 honap és 6nap van...ahogy letelt a 6 hét, anyum teherbe is esett.

nehéz volt neki...mert egyéni vállalkozok voltak, apám reggeltol éjjelig dolgozott. anyum volt a konyvelo illetve egy másik helyen fokonyvelo. segitsége nem volt (nagyszulok 200km-re voltak)

2015. júl. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!