Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányom 1 éves és napjában...

Lányom 1 éves és napjában többször balra hajtja a fejét, behúzza a nyakát közben. Ez mitől lehet, fülével nincs baj? Tapasztaltatok hasonlót?

Figyelt kérdés
Mindig szinte csak bal oldalra. Van amikor huncutkodik, vagy idegen szól hozzá és mintha szégyenlősen behúzná a nyakát, a bal vállához hajtja a fejét, oda is feszíti ilyenkor. Van hogy egymás után többször is csinálja, de van hogy csak spontán, de mindig csak balra. Ezt kb 3-4 hónapja kezdte, azt hittem elhagyja majd de most már kezd idegesíteni. Fülészeten voltunk, elvileg nincs semmi baja a fülének.
2015. júl. 7. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én lassan 2 éves lányom is szokott ilyet csinálni. Sőt néha elég erősen oda is szorítja a fülét mondjuk a lábamhoz is. Én se tudom mitől lehet!
2015. júl. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, kiderült miért csinálta a kislányod?
2021. jún. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!