Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adnátok 2 hetes babátokra...

Mit adnátok 2 hetes babátokra a következő helyzetben?

Figyelt kérdés

a legnagyobb melegben kell orvoshoz vinnem. Kocsiban nincs klíma, kb 25 perc az út. Viszont a váróban, rendelőben klíma van, lesz vagy 20 fok különbség. Ha a dokinéni észreveszi, hogy megérkeztünk, tudom, hogy leveszi a klímát, de addig is...

Még a kinti levegőre sincs szoktatva. Hogy a fenébe csináljam :(


2015. júl. 8. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a kocsiba csak egy body-t adnék rá, és vinnék rugdalózót, kistakarót a rendelőbe.
2015. júl. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Igazán nem értem, ha valaki ennyire nem tud gondolkodni, az miért vállal gyereket?!?!??!


Az autóban minimális ruha (body), a rendelöbe bemenetel elött meg ráadni egy rugdalózót. (ahogy az elözö is írta)

2015. júl. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igazán nem értem ha valaki itt tölti ki a frusztrációját, az miért nem megy ki inkább futni gépezés helyett?!?!?!?!

Majd ha ilyen két heted lesz , mint nekem, akkor próbálj meg ép ésszel gondolkozni, addig örülj neki, hogy beszólogathatsz, ha ez okoz neked némi boldogságot..

2015. júl. 8. 09:10
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem megy ki az orvos? Ha a 2 hetes babám beteg lenne, inkább az orvost hívnám ki, minthogy én menjek vele beteg emberek közé, ráadásul ilyen időben.
2015. júl. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem jön ki, szakorvosról van szó, kellenek a műszerek. Kimondottan nem olyan elkapható, fertőző betegek közé kell vinnem.
2015. júl. 8. 09:14
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Egyetértek, kocsiban body, rendelőben rugi vagy csak betakargatod.

Nem kötekedésből, csak kíváncsiságból kérdezem, hogyhogy nincs hozzászokva a levegőztetéshez? Nem vittétek még ki egyáltalán?

2015. júl. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahogy már írták, body és vigyél magaddal rugit, de a vizsgálathoz valószínűleg úgyis le kell majd vetkőztetni, persze attól függ milyen vizsgálat.
2015. júl. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyedül viszed, vagy ketten viszitek?


Ha ketten az egyikötök kint maradhat vele jó árnyékos helyen, és csak akkor vinné be amikor következik.

2015. júl. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez a legjobb ötlet. Megpróbáljuk ketten vinni.
2015. júl. 8. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!