Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajandekot vinnetek...

Hencsi55 kérdése:

Milyen ajandekot vinnetek babalatogatoba? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Masodik gyerek, azonos nemu, mint az elozo, 2 ev korkulonbseg, szoval ruha kilove, jatek is.

2015. júl. 8. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy a tesó ugyan abban az évszakban született mint a nagytesó?

Nekem a nagyobbik öszi gyerek, a kicsi nyári. ìgy a hiába egynemüek, a kicsinek egy rakat új ruha kellett, mert a nagy elsö nyári ruhái 80-s méretüek voltak. Ugyan így a téliekböl is, mert a kicsinek meg a téliek lettek 80- méretüek.

2015. júl. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire vagytok jóban. Én vásárlási utalványt vinnék rokonnak, jó barátnak. Ha nem olyan közeli az ismerős, akkor maradna a ruha és a játék, hiszen attól még hogy azonos nemű, neki is lehet saját holmija, játéka.

Ha tudod milyen márkájú és méretű pelust használnak a kicsinek, akkor az is jó ötlet, ha olyat viszel.

2015. júl. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pelenka,popsitörlő,textilpelus és hasonlók.

1-2 szebb ruhadarab ami csak is a kisebb babáé. (Én úgy gondolom,hogy azért mert azonos neműek ettől még lehetnek saját-saját holmijaik) Tehát játék,kis csörgő,rágóka...

2015. júl. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Nekem mindenféle szirsz@rt hoztak, de pelenkának örültem volna a legjobban, amit semki nem hozott :) Az mindig elkél a háznál, mert ugye extra gyorsan fogy.
2015. júl. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A pelenkánál hasznosabbat nem tudsz adni, pláne második babánál.
2015. júl. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

Hozzánk az első 2-3 hónapban szinte mindenki hozott pelenkát, aminek bizony nagyon örültem, mert fogyott rendesen.

Emellett simán lehet valami kis csörgőt/rágókát és/vagy ruhát venni, hiszen attól, hogy örökölt a tesótól, kaphat újat (főleg, ha más évszakban születtek).

2015. júl. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pelenkát tényleg vihetnél, mert az mindig kell. Szerintem ruhát ne vegyél (hogy ha azonos évszakban születtek a tesóval) játékot se, mert én már lapátoltam otthon a még címkés babaruhákat és az újabb csörgő-zörgő játékokat, mert mindenki azt hozott. Esetleg egy szép fotóalbum? Az hasznos lehet, mert biztos az új babáról is csinálnak egy csomó képet és az maradandóbb is mint a pelenka.
2015. júl. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Még eszembe jutott, hogy lehet kapni többféle láblenyomat készítőt. Van amelyik olyan mint a gyurma, csak ki kell nyújtani belenyomják a baba lábát aztán megkeményedik, van dombornyomat készítő, ahol kiöntik gipsszel a lábnyomatot. Ez maradandó és ötletes ajándék.

Vagy pl. a meska oldalán lehet találni egyedi készítésű névtáblákat. Te találod ki, hogy mik legyenek rajta (mesefigurák, virágok, mindenféle mókás színes dolog..) és a baba neve. Felrakhatják a babaágy fölé vagy ha külön szobája van, akkor az ajtóra. Szerintem szép és kedves ajándék. Nem mindig csak a ruhában és a játékban kell gondolkodni.

2015. júl. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pelenka, popsitörlő. Én ennek a 2 dolognak örültem a legjobban.
2015. júl. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!