Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves korára vâltozott a...

1 éves korára vâltozott a babátok valamiben?

Figyelt kérdés
Pl. Okosodott vagy nyugisabb lett vagy hasonlo
2015. júl. 8. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
A nyugott, mosolygós, kiegyensúlyozott babám, egy kis hisztizsák lett, aki harap hajat tép földön fetreng ha nem az van amit szeretne, ha és egész nap megállás nélkül szalad pakol vagy motorozik. Igen sokat okosodott, de pont ebből van a sok hiszti is. Mindent szeretne és sokkal többet hallja a nem szót ami kiborítja, ráadásul igen kitartó személyiség, most 15 hónapos de egyre nehezebb vele minden....
2015. júl. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

talán annyi változott, hogy kicsiként nem azért sírt, mert kimegyek szobából, hanem mert éhes, álmos hasa fáj, annak idején néha úgy éreztem, hogy nem is számítok neki, csak a tej, meg hogy tisztában legyen. egy Vida Ágnes féle idézet segített lelkileg rengeteget, akkor megértettem, el is sírtm magam rajta rajta úgy meghatott.


valamint, nagy könnyebbség, hogy tud már járni, mert sok vendégségben folyamatosan a kezemben kellett lennie, mert nem lehetett hova letenni, mások meg csak röpke időkre vették át.

2015. júl. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

*előző vagyok, akkoriban azon is kivoltam, hogy mindenki kezében elvan, hogy nem kellene valahogy anyának többet jelenteni számára?

és itt kaptam gyk-n ezt az idézetet :)

"Néha talán úgy érzed, csak egy kéz vagy, akinek mindig ott kell lennie, egy tejcsarnok, ami nonstop nyitva tart, egy öl,

amiben mindig van szabad hely, egy láb, aki mindig rohan, ha hívják.

De a babának sokkal többet jelent ez: biztonságot, bizalmat, jelet arra, hogy a világ jó hely, ahol gondoskodnak róla, ahol szeretik őt,

ahol érdemes élni, mert csodálatos. Épp, mint anya .


Vida Ágnes

"

2015. júl. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hasfajos nyugos bababol egy csodalatos, allandoan mosolygo, mindenre nyitott kis tunder lett :) hisztizik is persze neha, van akaratja de ez igy van rendjen :)
2015. júl. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

annyira nyűgös mint kicsiként de iszonyúan megtanult hízelegni és persze feszegeti a határokat

amiben változott az a gyerekekkel való viszonya kisebbként félt tőlük most másfél évesen már ő megy oda hozzájuk ez olyan egy éves kora óta van

2015. júl. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!