Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az amit megevett a gyereked...

Mi az amit megevett a gyereked pedig nem kellett volna? Gondolok itt olyanra, mint a fürdető krém, popsi krém stb.

Figyelt kérdés
2015. júl. 8. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

exxema krém volt az első, alvás időben jól bekentem a vállam mert nagyon csúnyán kijött az ekcémám, de felriadt én meg rohantam és a vállamra vettem...

aztán volt minden más :D virágföld, homok, katica, szöszöket kifejezetten kereste a szőnyegen, hogy megehesse. kavicsot is evett, 2 napig túrtam a pelenkákban :/

2015. júl. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Középső gyerekem imádta a Sudocremet, egyszer megkóstolta egy alvás után (akkor vettem észre, hogy felébredt, mikor már egy csomót magára kent), utána meg kifejezetten utazott rá. A legkisebbnek egyszer kavicsot találtam a pelenkájában, észre se vettem mikor megette, egyszer pedig belekortyolt a felmosóvízbe takarításkor, szerencsére nem volt benne semmi durva vegyszer.
2015. júl. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ez azért szerintem sokaknak megnyugtató. :)
2015. júl. 8. 23:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Két éves a lányom, s mindent a szájába vesz (a Sudocrem nálunk is kedvenc). De most már az orrába is teszi őket. A múltkor reggeli közben szólt, hogy -Anya!, odanéztem, s egy csokigolyó volt beletömve, majd kifújta, s megtapsolta magát. Nem örülök, mert már nem tudok hova pakolni dolgokat, s ha valami kell neki, s nem éri el, viszi oda a széket.
2015. júl. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szentendrei Skanzen: kecskebogyó, mert valami finomságnak nézte. Egyet betolt belőle, a másodikat nem hagytam...


Itthon, a pampafűről leszedegette a csigákat, azokat az aprócskákat. Ropogtak a fogai alatt. Már kinőtte így majdnem 3 évesen...

2015. júl. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az én fiamnak igaz csak pár napig, de a murva volt a kedvence. szerencsére mindig időben észrevettem így nem nyelte le.

de egyszer nem figyeltem és megevett egy nagy fekete bogarat....

2015. júl. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
megkósolta a virágföldet mikor ültettem át a virágokat, és mikor a kertet trágyáztuk... hát azt is. MEg egyszer egy katicabogarat.... de az biztos rossz ízű volt, mert miután megrágta kivette és a kezembe adta. :S
2015. júl. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A legdurvább egy rosszul lerögzített fedél miatt egy gombelem. Anyával 3 napig voltak bent a kórházban folyamatos kontroll alatt. Aztán kijött szerencsére nem lett gond.
2015. júl. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!