Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az olcsóbb NANIA gyerekülés...

Az olcsóbb NANIA gyerekülés is ugyanolyan biztonságos, mint a drágább autósülések?

Figyelt kérdés

Sajnos most nem engedhetjük meg, hogy megvegyük a 40-50 ezer forintosat, viszont a NANIA csak 10 ezerbe kerül. Nekem is fontos a gyermekem biztonsága! A nagyi 200 km-re lakik tőlünk, és havonta egyszer meglátogatjuk, szóval a kényelmi szempont sem utolsó...

(15 kiló feletti kategória)


2010. márc. 4. 08:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát, ez jó kérdés, mi pont erről vitázunk már jó ideje a párommal.... mert én mondtam hogy nem akarok 10 ezerért venni, ő meg hogy fölösleges drágábbat venni, mert ugyan olyan..... én most kigazdálkodtam egy 30 ezresre...
2010. márc. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

[link]

ezeket az aukciókat figyeld, van mindig.

ne vegyetek olyan gagyi ülést szerintem.

2010. márc. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem se vegyétek meg, egy útra sem.

Nem véletlen olcsóbbak, pl. a pierre cardin,espiro,stb..nem is tesztelteti az üléseit, igy nem tudni azok hogy reagálnak egy balesetben.

Lehet széttörik a müanyagváz és összevágja a gyereket,aki egyébként lehet, hogy karc nélkül megúszná a balesetet.

Most hogy mentek,addig inkább kérjetek kölcsön egyet valakitől, és sporoljatok egy jobb ülésre,minthogy nagy hirtelen vegyetek egy sz@rt.

2010. márc. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Olcsó húsnak híg a leve, szerintem ne ezen garasoskodjon senki, hisz a gyerek biztonsága az első! Aztán ne adj isten, lehet bánni, hogy nem szánt rá az ember még +20ezret. De nem is írok litániát. Mindenképpen menjetek szaküzletbe, ahol segíteni fognak. Ha isofixes a kocsi, akkor olyan ülést érdemes venni. Sajna ezek az ülések 40ezer-tő-a csillagos ég. Aztán eladhatod, ha már kinőtte.
2010. márc. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor egy ellenvélemény :)

Szerintem nagyon jók, nézd meg az adac teszten, ugyanúgy közepes eredményt ért el, mint pl. az egyik chicco, britax stb.

Azért mert olcsó, nem kell egyből leszólni, tessék utánanézni a teszteken, hogyan szerepel és aszerint dönts.


[link]


De mindenkinek más az igénye. Én biztos, hogy nem vennék használtan gyerekülést, hiszen nem tudhatod, hogy ütköztek-e vele. Hiába nem látszik, azt már kukába kell dobni.

2010. márc. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt hiszem olvastam róla töréstesztet és nagyon rossz lett.
2010. márc. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én használtan vettem Maxi cosi priori ülést.15 ezer volt.

Itt van egy pár kép róla.

[link]

2010. márc. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2010. márc. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha már itt tartunk...egy 30 ezer Ft-os Espiro miért nem jó??? hiába a spórolás, akkor sem engedhetek meg magunknak 60 ezres ülést, akár mennyire féltem a gyereket!!! kismillió dologra kell költenünk, spórolnunk, gyűjtögetnünk és félretennünk :(
2010. márc. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

mutatsz egy espiro töréstesztet?

ha igen,akkor már nem is szólok semmit az espirora

ha nem,akkor veszélyesebb,mint a semmilyen ülés.

mint irtam anyagrenyheség miatt egy ütközésnél széttörik és beleszúr a gyerkőcbe,vagy elvágja valamiét.

2010. márc. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!