Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lidl toujours pelenka...

A lidl toujours pelenka mennyire vastag?

Figyelt kérdés
Köszi

2015. júl. 11. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Mint a Libero.De van a lila csomagos Day&Night az nagyon vèkony.
2015. júl. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is olyan mint a libero. Mi most az ötös méretet használjuk és nagyon szeretem. Minden a helyén marad és nem pattog ki. Kár hogy nem próbáltam ki hamarabb.
2015. júl. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanìgy gondolom :)
2015. júl. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a liberonal vekonyabb sokkal szerintem de nem folyt ki szinte sose még a hig baba kakis se...igaz en mindig rogton eszrevettem es csereltem.
2015. júl. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi. Amikor drágább pelust veszek akkor liberot szoktam, akkor ezt is szeretni fogjuk.

Pròbáltunk már pennyst, müllerest, aldist. Mindegyik jó volt, nekünk egyikből sem folyt ki soha semmi.

Nekünk is már ötös kell, liberoból hatos.

2015. júl. 11. 21:16
 6/6 anonim válasza:
Én mindkét gyereknél Toujours pelenkát használtam. Kétfélét lehet kapni: normál és ultravékony. Nekem mindkettő bevált, a többi pelenkához képest pedig talán ez a legolcsóbb.
2015. júl. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!