Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki Sudocrem-et használ...

Aki Sudocrem-et használ melyik kiszerelés meddig elég? Êrdemes a 400 g-ost megvenni vagy elég a 250-es is kezdetben?

Figyelt kérdés
2015. júl. 14. 19:30
 1/8 Baranka ***** válasza:
Mi 2013 ban kaptunk 400 grammos sudot ajándékba. Kezdetben 2 gyerek popsiját kentem vele. Mára már csak 1 gyerkőcnek használom éjszakára. Kicsivel több, mint fele fogyott el. Szerintem érdemes megvenni a 400 grammost, mert jó sokáig elég, kevés is elég belőle, én imádom az illatát ( főleg azt :) ), állagát. A szav ideje is nagyon hosszú. A miénk csak 2018 márciusában fog lejárni.
2015. júl. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Baranka ***** válasza:
Ja és én még azt szeretem benne, hogy nem csak popsira jó, hanem sok minden másra is.
2015. júl. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi is megvettük a 400g-ost :)
2015. júl. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1 évig jó felbontva. Nekünk egy 60 gr-os van. Nem is emlékszem mikor vettem, szerintem kb. 1 éve és a fele még megvan, pedig majdnem minden pelenkázáskor használom. Szerintem a 250 gr-osat sem érdemes megvenni, inkább annál is kisebbet.
2015. júl. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 400gsat vettem 10 hónaposan fogyott el.Semmi baja nem volt mondjuk nagy melegben beraktam a hűtőbe hogy ne romoljon meg.Azóta 250gost vettem mert az volt jó árban.
2015. júl. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

El nem tudom képzelni hogy volt elég 30 gramm popsikenöcs egy évig ugy, hogy minden pelenkázáskor használtad.


Én 250 grammosat vettem, egyharmada még meg van, 8 honapja használom. Nem kenem minden alkalommal. Szerintem érdemes beeuházni egy nagyot, de a 250 grammos is jo.

2015. júl. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy volt elég, hogy ezt a krémet hajszálvékonyan kell kenni. Sokkal kevesebb kell belőle, mint más krémekből. Pl. az első válaszoló sem használt sokkal többet 1 év alatt 1 gyerekre.
2015. júl. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60 grammos egy év alatt fogyott el, csak éjszakára kenem vele a gyereket, meg ha fogzik és kiporosodik a feneke, de azért ez nem érezhető növekmény :-).
2015. júl. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!