Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha egy baba 2 honapos...

Baj ha egy baba 2 honapos koraba hasra fordul? Olvastam hogy altalaban 5honaposan fordulnak hasrol-hatra es csak utana hatrol-gasra mert az nehezebb.

Figyelt kérdés
mi lehet az oka hogy o ilyen hamar?Baj lehet?Vagy csak jo az anyatej.
2015. júl. 16. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
feszes hátizomzat talán. így látatanba, egyéb infok nélkül.
2015. júl. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

3-5 hónapos kor az átlag. Ettől lehet eltérés.

De az is lehet, hogy nem fordult hasra, hanem átborult.


A lányomat a mózesben hagytam (ágyként is funkcionált) 4 hetesen, mire visszaértem, már hason feküdt. Nem tudtam mit kezdeni a látvánnyal, aztán egyszer később láttuk a folyamatot: felkepesztett a mózes falára, ott fennakadt és egyszerűen felborult.


A tényleges átfordulást 4 hónaposan produkálta.

2015. júl. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De o tenyleg hasra fordult.meg a kezet is kihúzza maga alol,szoval nem csak atborult.
2015. júl. 16. 14:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Két verzió van. Vagy valóban feszes, vagy ennyire ügyes! Kérdezd rá a gyerekorvosnál, vagy egy Dévényesnél!

Az én fiam is átfordul viszonylag korán, nála kiderült,hogy feszesség miatt van.

2015. júl. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hidd el, ha nem lenne rá képes, nem csinálná meg. Szóval nem baj.

Az anyatejnek meg ehhez semmi köze!:)

A fiam másfél hónapos koráig kapott csak anyatejet, mégis ő is 2 hónaposan már tudott fordulni.

Sőt, 2 hetes volt, mikor picit oldalra fordítva tettem le a kiságyba és simán lökött egyet magán és hason volt.:)

2015. júl. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!:)
2015. júl. 16. 14:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de mi köze van a mozgásfejlödésnek az anyatejhez?
2015. júl. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!