Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 honApos kislanyom majdnem...

14 honApos kislanyom majdnem mindig vegig orjongi a pelenkazast, barmit adok a kezebe eldobja, enekelek jatszom vele, de semmi nem nyugtatja meg. Masnal hasonlo problema hogy lett megoldva?

Figyelt kérdés
2015. júl. 16. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van.sehogy nem tudom megoldani egyszerűen nem szeretik van amikor szerencsém van és akkor szépen tűri.
2015. júl. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Fiam 2,5 éves, most kezd a bilibe pisilni. Most már sokat javult a dolog, egyébként ő sem hagyta magát. Bár nem őrjöngött (nem tudom a lányod pontosan mit csinál), de elmászott, rúgott, dobálta magát... Most már "csak" ellöki magát a fenekén.

Lányom 10 hós, ő most kezdi. Nagyszerű... :)

Olvastam már olyat, hogy csak a szobatisztaság volt a megoldás. :)

2015. júl. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bugyipelusra tértünk át és így elmaradt éjszakára kap csak rendeset.
2015. júl. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Meg kellett tanulnom menet közben -, miközben áll- átpelusozni, már egész jól megy. :) Persze ez csak pisinél működik.
2015. júl. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Julie S ***** válasza:
Az ido megoldotta. Beletorodott par het utan, hogy akkor is be/at lesz pelenkazva, ha fel oraig tart es kozben szazszor kell visszaraknom a helyere. :)
2015. júl. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én babám is eldobja, olyankor én nagyot codálkozok, hűűű, hát ez leesett :) erre nevet, felveszem, megint eldobja, megint csodálkozok, nevet,...és ezt játszuk, míg pelenkázom (könnyű felvenni, mert én az ágyon pelenkázom)


ha a cumi dobozát adom oda, az tovább leköti, próbálgatja kinyitni, fogdossa a tartalmát(krémet tárolok benne)vagy valami ritkábban látott dolgát amin vannak "kütyük", vagy lehet vele babrálni


de néha hagyom, mág popsi mosás után, hagy fúrja magát a paplanba, meg birkózzon, legalább nem marad nyirkos a bőre, közben mindig mondom, gyere csak, itt a pelus, és a pelenka felé birkózza magát :)


én próbálom mindig tartani vele a tiszteletet, figyelembe venni az ő akaratát is.

nagyon rosszul esett, amikor "da-da" nyelven ugyan, de totál dühvel elkántálta nekem, hogy "hagykál már békén", abban semmi hiszti nem volt, csak harag.

2015. júl. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, általában semmi nem jó, néha 1-1 dologgal le tudom kötni(ritka!!!). Állandóan fordulna el és menne, ha visszafordítom megy a hiszti, rugdos, ordít, újra fordul el. Katasztrófa! A bugyi pelus valóban jó, de azért mindennapos megoldásnak sztem drága. Én is azt használom, ha megyünk valahová, mindig azt rakok be!
2015. júl. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez egy ilyen időszak..:)Mert hát menne tovább pakolni,játszani.....:D Én is az állva pelenkázással próbálkozom...pisinél még csakcsak,de kakinál csak muszáj lefektetni:D..16 hós a kislányom:)
2015. júl. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

még annyi mindenesetre, hogy akarata ellenére biztos ne pelenkázd, tehát "erőszakosan"


ő is tisztel minket én viszont adom


pont mostanág tapasztaltam, amikor ettünk épp sajtos tallért, de darabjaiban volt már, mindig azt játszotta, hogy ő kínál engem, elfogadtam, feltűnően rágcsáltam, nagyon örült, kacagott és volt, hogy úgy csináltam a végefelé, ahogy ő szokott, ha nem kér enni, összeszorított száj és játszottam az "OÁ OÁ" babasírást, hogy nem kell, egyszer próbálta erőltetni, akaratom ellenére, de másodjára már kedvesen elfordult, békén hagyott és olyan jól esett a figyelmessége. még nincs 14 hónapos, de nemokára.

2015. júl. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

22:42-es, ez nagyon aranyos. Ki fogom próbálni ezt az etetősdit:-))

Hát csajok! Ugyanezekkel küzdök én is, férjem is. Egyszerűen semmi nem segît. 9 hónaposan kezdte, de 1 hónapig meg csak csak le tudtuk kőtni a popsi krémmel, játékkal, volt hogy hagytam hogy tépkedd a popsitörló kendőt meg a pelust, de minden csak 1-2 alkalom ig érdekes. Most 10 hónaposan már egyből eldob bármit is adok a kezébe. Azonnal fordul mikor még le sem fektettem. Gyakorlatilag a kezembő már kifordul. Ha vissza fordítom hisztizik kezd. Eddig még soha nem hisztiztek semmiért :-o. Es máskor sem szokott. Mindig nagyon türelmes vagyok, pelusozásnál is, de akkor nem hat semmi...

En is tanácstalan vagyok.

2016. márc. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!