Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is kevesebbet alszik...

Nektek is kevesebbet alszik babátok napközben ebben a melegben?

Figyelt kérdés
Nekem eddig napközben még aludt általában 2x 2,5-3 órát, de már pár napja délelőtt egy másfelet, aztán délután meg csak akkor alszik ha ringatom, akkor is max egy 20 percet.
2015. júl. 18. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, most éppen hogy többet alszik.


Hány fok van nálatok? Hűteni nem tudjátok a szobáját? Ilyen meleg még felnőttnek is megterhelő.

2015. júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
25-26 fok körül van a szobájában. Mondjuk éppen fogzik is, szóval lehet az is inkább közre játszik benne.
2015. júl. 18. 12:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi is keveskét alszunk, és kézben ringatva. Mi is fogzunk.
2015. júl. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13 hónapos a fiam. Kétszer alszik napközben 1-1.5 órát. Tegnap teljesen kimaradt a délutáni alvás :-) Ma is ki fog maradni, mert megyünk Balcsizni :-)
2015. júl. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem most talán sikerült ágyba raknom, épp néztem már át van hasadva az ínye és egy picit már szúr a foga.
2015. júl. 18. 14:52
 6/6 anonim ***** válasza:
16 hós kislányom is nagyon rosszul alszik éjszaka is kel és nehezen alszik vissza reggel max 7-ig alszik (kb 9)-ig szokott.Napközben max 45 percet alszik és egész nap hót álmos.Am ő is fogzik lehet az is rá tesz egy lapáttal.
2015. júl. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!