Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babának tudnátok...

4 hónapos babának tudnátok ajánlani játékot?

Figyelt kérdés
Kislányom 4 hónapos és szeretnék beszerezni néhány új játékot neki (többek között éjjeli vetítőt, és készségfejlesztő játékokat). Tapasztalataitok alapján tudnátok ajánlanipárat? A ti babáitoknak melyik játék volt az ami nagyon bevált, nagyon szeretett? Kérlek, hogy konkrét márkát, típust írjatok.

2015. júl. 20. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen semmi sem kellett neki. Elég volt az, ami a környezetében megtalálható volt. Műanyag flakonok, szatyrok, dobozok, felügyelettel persze.


Vannak amúgy szép játékok a fakopáncson, mi szeretjük ezt az oldalt, ahogy a katica.hu -t is.

2015. júl. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy mindent meg szeretnél neki adni, de felesleges mert ilyen korban a legolcsóbb vacakkal is teljesen boldog a gyermek.
2015. júl. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Osztom az első véleményét.

Kislányom ennyi idősen jobban eljátszott akár egy üres joghurtos dobozzal.

Szerintem ráérsz még pénzt adni ezekért majd akkor, ha ő követeli.

2015. júl. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az enyém ugyan még csak három hónapos, de a FischerPrice alvós zsiráf komáját imádja. Ezen kívül nekünk csak csörgőing vannak egyelőre.
2015. júl. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm is a tanácsaitokat, DE! Habár az én kislányom is eljátszik mindenfélével, ami zörög, csörög és színes, viszont van már pár játéka (pl. játszószőnyeg, FP sütifaló...) amiket nagyon szeret és látványosan fejleszti! És mivel a boltban kapható játékok között borsos áruk ellenére nagyon sok a "hasztalan" ezért kértem olyan anyukák véleményét, akiknek sikerült kifogni pár hasznos darabot.
2015. júl. 20. 17:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én fiamat újszülöttkora óta szórakoztatni kell. Neki nem elég az, ami környezetében van. FP Nőj velem bébitornázója van, csörgői, vízhatlan könyvei, építői kockái. Mégha utóbbit nem is rendeltetésszerűen használja, a manipuláció így is fejlődik. Nem mellesleg ezek lekötik egy kis időre.
2015. júl. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Babatornázó (Haberkorn) , csörgős szájba vehető szövet könyvecske (dm), fa csörgők (heimess), fogóka-rágóka (heimess), körforgó (goki), csörgő színes labda (dm), rágható figurák, kendők, műanyag edénykék (dm). Bármit nem tennék a közelébe vagy a kezébe, mert akár súlyosan megsértheti magát.
2015. júl. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bright Star Játszószőnyeg,játszóhíd kiságyra,FP kiságyra zenélős körforgó
2015. júl. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!