Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Babamutatvány"? Mikor tudott...

"Babamutatvány"? Mikor tudott a babátok először valamit felszólításra csinálni?

Figyelt kérdés
Hány hónaposan és mi volt az?
2015. júl. 20. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire "mutatvány", de a "gyere ide" már akkor működött, amikor járni tanult. Amúgy ami még elsők között eszembe jut, az a dülöngélés, amikor mondtuk, hogy "tánci tánci" és elkezdett dülöngélni, meg a taps. A taps már járás előtt is ment, de nem tudom, hány hós volt akkor pontosan. Ilyesmire gondolsz?
2015. júl. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A lányom hét hónapos, most tanult meg integetni, és néha már "vezényszóra" is hajlandó pápázni.
2015. júl. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9 hónaposan a pápá és a tapsi!
2015. júl. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8hónaposn a gyere ide (màszott), 10hónapos kora óta ad puszit kèrèsre persze csak ha kedve van egyèbkènt 13hónaposan kezdett el sok mindent?pl, tapsi pàpà, sünit utànozni (felhúzza az orràt ès szuszog) gombot nyomni, de nem minden felszólítàsra inkàbb olyan 50%, elèg makacs ès önàlló :-)
2015. júl. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kisfiam 3,5 hós kora óta odanyújtja a kezét a számhoz, ha kérem puszira :)
2015. júl. 20. 19:26
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A Te babád egy zseni.
2015. júl. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ja, erre ment ki a kérdés :D

figyelj, bizonygatás nélkül is jó anya vagy, hidd el :)

2015. júl. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, keresem a korai "mutatványokat". Első baba, későbbre számítottam, hogy lehet vele ilyeneket játszani, meglepett, és most keresem, hogy ez mennyire gyakori. Nem a jó anyaságomat akartam megerősíttetni veletek, de azért kösz :)
2015. júl. 25. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!