Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha minden nap Kubu...

Baj, ha minden nap Kubu ízesített vizet iszik csak? (alma ízű) 14 hónapos, mást nem nagyon akar meginni, főleg nem sima vizet.

Figyelt kérdés
2015. júl. 21. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Az én fiamnak is volt ilyen időszaka. Nagyon lassan, fokozatosan addig higítottam a kedvencét, amíg víz nem lett belőle. Kb. egy hónap alatt leszoktattam a lötyikről, amikre saját tévedésemből szokott rá. Most két éves, semmit nem iszik, csak vizet, néha kakaót vagy teát. De a víz a nagy kedvenc.
2015. júl. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Esetleg ha 100%-os almalét adnál neki 1/3 almalé, 2/3 víz arányban? A Kubu cukrozott, az almalében legalább csak természetes gyümölcscukor van. Biztosan sokat iszik ebben a melegben, nem tesz jót a fogának se, meg hát gondolom az ára is húzós...
2015. júl. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Próbálkoztunk, azt úgy nem issza.

Viszont a kubu waterr nádcukrot tartalmaz

2015. júl. 21. 13:25
 4/8 anonim ***** válasza:
A nádcukor az nem cukor?! Szerintem baj. " éves a lányom és csak vizet, tejet és tejjel hígított gyümölcsös joghurtot kap valamint ajrant a nagy melegben. Felesleges cukorbevitel a Kubu és a gyerek egészségét, szokásait ebben a korban lehet kialakítani.
2015. júl. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 éves, bocs, előző voltam
2015. júl. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább szobahőmérsékletű babateát (nem cukrozott-instant, hanem dm-es vagy pickwick) adj neki, ha a sima vizet nem issza.
2015. júl. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kínáld inkább kis citromos vízzel én lányom azt iszik vagy ízesítetlen gyümölcsteát.Ha szomjas meg fogja inni.

És ezt is inkább délelőtt délután már csak vizet adj.

2015. júl. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez még mindig mérföldekkel jobb, mintha mondjuk kólát vagy ilyesmit inna, de azért hosszútávon rendszeresen ez sem a legegészségesebb választás.
2015. júl. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!