Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha csak üveges ételt...

Baj, ha csak üveges ételt eszik a babám?

Figyelt kérdés
Fél éves, 4 hónapos korától adjuk neki a főzeléket, ebédre csak azt eszik. Baj, ha nem főzök, hanem csak üvegeset kap?
2015. júl. 21. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Mikor a főtt krumpli odaégett, mert a picikkel foglalkoztam, én akkor döntöttem az üveges mellett. Szerintem nincs vele semmi gond, főleg, ha jó minőségűt adsz, ami pl. nem cukros. Az ikreim már iskolások, egészségesek, ők is ettek szép számmal üvegeset.
2015. júl. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%

Erre nem fogsz egyértelmű választ kapni, mert mindenkinek más a véleménye az üveges kajákról.

Szerintem azért nem jó mindig azt kapnia, mert a valódi ízeket nem ismeri meg.

2015. júl. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Az én lányom az üvegeset nem szereti,csak amit én főzök.Ha megeszi,add neki,nem hinném,hogy olyan ártalmas lenne.
2015. júl. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Nem baj.
2015. júl. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem, nem baj. Az enyémek is csak üvegest ettek picinek, utána gond nélkül átszokak a házikosztra. Sőt, egyik se különösebben válogatós, jó étvággyal esznek.
2015. júl. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A babám egyáltalán nem válogatós, megevett eddig mindent elsőre, amit adtam neki. Többek közt ezért kap üvegeset, mert mindennap mást tud így enni, főzni meg ilyen kis adagokban nem tudok. Meg tényleg kényelmesebb is. Az ilyen kajákban nincs se cukor, se só, ezért gondolom, hogy kb. ugyanott vagyunk, mintha én főztem volna.
2015. júl. 21. 14:04
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem semmi gond nincs. Aki meg mártírkodik és csak a biopiacon vett zöldségből főz babakaját, annak a gyereke majd az oviban fog fosni a "normális, bolti" kajától.


Szerintem minél többfélét eszik a gyerek, minél kevésbé válogatós, annál jobb.

2015. júl. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
A fiam koraszülött, semmilyen kajàt nem akart elfogadni pedig gasztrosunk ès diabetikusunk is van , ők is próbàlkoztak vele a korhàzban, mègnem kitalàltàk hogy próbàljuk ki az üvegeset mert màr az egèszsège miatt àt kellett àllnia mindenkèpp, ès azt elsőre elfohadta. Az mondtàk sokkal pèpesebb mint amit otthon elő lehet àllítani valószìnűleg ezèrt fogadta el. Az univer ès a kecskemètit ajànlottàk.
2015. júl. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem azért iktass be pár napot amikor főzöl.Te sem szívesen ennél minden nap konzervet (?)

Főzz 2 napi adagot semmi baja nem lesz és nem kell mindennap pancsolni.

Lehet én vagyok a finnyás nekem mind egyforma ízű, de én is szoktam még mostanság is adni de inkább vészhelyzetben.

Most még lehet nem szokik hozzá ehhez az egyforma ízhez de lehet egy évesen semmi mást nem eszik majd meg...

2015. júl. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Baranka ***** válasza:
31%
Náluk a nagy evett bébiételt, szerette is. Kicsi már nem ette. Nem is vettünk neki. Most van szezonja csomó zöldségnek, gyümölcsnek. Lehetne ezekből főzni finom, friss kajákat (le is lehet fagyasztani ha arról van szó) . Nem ilyen művackokat adni. De kinek a pap, kinek a paplan.
2015. júl. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!