Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy vizsgálják a babák...

Hogy vizsgálják a babák szemét? Egész pontosan 7 hónapos a kislányom, és jövő héten visszük szemvizsgálatra.

Figyelt kérdés
Hogy fogják vizsgálni? Fog neki fájni? Cseppenteni fognak? vagy mit fognak csinálni vele?
2015. júl. 22. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, nem fog fájni neki!


Nekunk felirtak a szemcseppet a vizsgálat elotti napon kellett ugy emlekszem 3x csepprnteni, ez a pupilla tagito, es fenytorest vizsgáltak egy műszerrel, meg megneztek a szemfeneket lampaval. Egyik vizsgalat sem fáj. Adj ra napszemüveget, mert a tag pupilla miatt nagyon erzekenyvlesz a napfényre.

2015. júl. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahol én voltam 1 éves lányommal, reggel 8-ra kellett menni, és még délben is ott voltunk. Közben félóránként lefogták és cseppentettek a szemébe. A kontrollra már magánorvoshoz vittem, ott is kapott szemcseppet, de csak egyet. De akárhova viszed, a vizsgálat nem fog neki fájni, és nagy valószínűséggel fog kapni szemcseppet. Aztán csak néznie kell a neki zörgetett dolgokat, közben be tudják mérni a szemét.
2015. júl. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Madarász utcai kórház: nem volt szemcsepp, bementünk, először az ölemben kellett ülnie, messzebbről egy géppel nézték a szemét. Majd képeket mutattak neki, nézték hogy figyeli, rámutat-e a dolgokra. Nem volt neki kellemetlen, szinte hozzá se értek.
2015. júl. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!