Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek melyik itatópohár vált...

Kinek melyik itatópohár vált be? Melyik most a legjobb?

Figyelt kérdés
11 hónaposom a csőrős poharat nem szereti, nem fogadja el. Viszont egyre többször akar a mi poharunkból inni. Szépen meg is fogja a poharat, de nyakon önti úgy magát, hogy vagy öltözünk át vagy fulladozik a sok víztől. ha segíteni szeretnék és megfogom a poharat hisztizik, hogy ne fogjam, szóval tanuló pohár kellene. Kinek melyik vált be?

#itatópohár #tanuló pohár
2015. júl. 23. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem gyereke válogatja, hogy melyiket fogadja el. Nálunk alapból nehezen kezdte meg az ivást. A pohárba belebugyborékolt, a csőröst nem szívta meg, kiskanállal meg egy örökkévalóság volt folyadékot adni neki. Egyik fajta Avent csőrössel kezdtem, de abból csak akkor ivott, ha a szelepet kivettem, majd egy másik típusú Avent csőrössel próbálkoztam és abból szépen iszik.
2015. júl. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekunk csak a tommee tippee valt be. Csak ez nem csopogott. Kulonbozo eletkoru gyerekeknek kulonbozo tipusokat gyartanak.
2015. júl. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!