Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék a lányommal? 29...

Mit tehetnék a lányommal? 29 hetes.

Figyelt kérdés
Eddíg sem aludt napközben,és éjjel is sokat kelt.´Mára nagyon hisztis,nem akar egyedül játszani.....Ha kézben van,dédelgetve akkor jó,de akkor sem mindíg.már van 2 foga,szerintem semmije sem fáj.Most tanul mászni,de ha hasra vágja magát,csak "cirkuszol".CSak állni akar.A kompba meg nem lehet mindíg,sem e´s nem foghatom egész nap.Ìrjatok minnél többen,hogy mit tehetnék.azt ne írjátok,hogy hagyjam sírni,mert nem segít.Söt még a szomszéd is rosszra gondol.
2008. szept. 4. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg születésétől kezdve rontottál el valamit. Egy egészséges csecsemő eszik és alszik. Miután megszületik egy gyermek, ki kell alakítani számára egy napirendet. Természetesen hozzá is kell igazodni, mikor éhes, mikor álmos. A nap bizonyos szakaszaiban pedig foglalkozni kell vele. Úgy kell alakítani, hogy neked is jó legyen és az ő szükségletei is kilegyenek egyenlítve. Gondold végig, hogy hol hibáztál és próbáld meg helyrehozni.
2008. szept. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A napi rendünk megvan.reggel ébred,játszik,eszik,megyünk 1-1,5 órát sétálni.Hazajövünk lerakom a kompba,addíg megcsinálom az ebe´de´t,majd ebe´d után alva´s(volt,amíg akart 2 órát aludni.Mostanra fél egyórára csökkent de azt is nehezen.)Majd uzsi,séta,ja´tszunk,fürdés vacsora és alva´s.Annyi biztos,hogy fáradt,és álmos.ha el alszik,rá max 1 órára felsír.Odamegyek hozzá,e´s alszik tovább.Majd 2 óra múlva ismét,akkor szopizik és úgy alszik tovább.Majd így 1-1,5 óránként.Annyit elértem,hogy már nem kel minden megébrede´snél cicit adni neki.De a javarészben csak cicivel alszik tovább. cumi nem használ.Sem a tea.Ezért nem tudom,hogy mi tévö legyek....
2008. szept. 5. 10:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát pedig akkor lehet, hogy a sírás a megoldás. Nem lehet mindig kézben. Elég egy pár nap és megszokja a baba, hogy elkezd sírni és kapnak utána.

Ha már úgy érzed, hogy mindent megtettél, akkor ez lehet a gond. Mert, ha a kezedben nem sír, akkor valószínűleg nem fáj semmije. Szerintem kicsit el van kapatva.

Ha a szomszédokat nézed, nem hiszem, hogy megoldódik a probléma. Vagyis igen: egész nap foghatod és a szomszéd csak jókat tud mondani rólad, milyen jó gyereked van. Csak hát gondolom jó nehéz már és később csak növekszik a súlya.

Próbáld meg plédre a szobába letenni a földre. Sok színes játékot körérakni, hátha segít!

2008. szept. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!