Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek 1 éves múlt a kicsije,...

Akinek 1 éves múlt a kicsije, tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak most lesz az első születésnapja és nem tudjuk eldönteni, hogy melyiket szeretné jobban, melyiket érdemes megvenni neki ajándékba?

Az egyik:

[link]


A másik:

[link]


Ami a tricikli mellett van: Imád csavarogni és hosszabb útra el lehet vele menni, plusz a későbbiekben kis bicikliként is tudja majd használni.


A bébitaxi mellett meg az szól, hogy van egy dömperje és imádja tologatni, ezt meg tudja hátulról tolni, ha ráül, akkor meg lökni magát. Viszont nem borul le róla a baba?


Egyébként 7 hónapos kora óta stabilan ül, 8 hónapos kora óta kapaszkodva megy, de önállóan még nem.


Szerintetek??

Kinek mi vált be?


2015. júl. 24. 08:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Bár nekünk egyik gyereknél sem volt tricikli csak kismotor és futóbicaj, ha ezek közül kell választani, akkor mindenképpen a tricikli. A bébitaxi veszélyes, le tud borulni róla kb. minden irányban a baba (előre arcra is!) és nem is tudjátok úgy kihasználni, mint a triciklit, ami simán helyettesítheti a babakocsit, ha szeretni fogja.
2015. júl. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyik gyerekem se borult le a bébi taxiról. Pont az a lényege, hogy sokkal stabilabb, mint egy kismotor. Az biztos, hogy a triciklit jobban kihasználja, de azt végül is még később is ráérsz neki megvenni.
2015. júl. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én a kettő közül a triciklit venném. Nekünk nem volt babakocsink, mert hordoztuk a babánkat, de amikor már ahhoz nehéz lett, a tricikli könnyedén helyettesítette a babakocsit úgy, hogy nagyobb élményt nyújtott még akkor is,a mikor még csak kormányozni tudta, mert sokkal aktívabban vett részt az utazásban, mintha csak ült volna a babakocsiban. amikor meg már a pedált is tudta használni, még jobban élvezte. Bár pakolni csak korlátozottan lehet bele, könnyebb, mint a babakocsi, ezért bizonyos esetekben ez is előny lehet.


amit hiányoltam róla, az egy legalább 3 pontos biztonsági öv, de igazából sosem volt belőle problméma, stabilan ült benne.

2015. júl. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a triciklit választanám. Én is azt fogok venni hamarosan 1 éves lesz a kislányom. Szerintem jó ötlet. A másik is jó. Nehéz választani, de a tricikli jobban megéri.
2015. júl. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a lányomnak most volt 1 éves szülinapja, mindkettőt megkapta (a pandás tricikli teljesen ugyanez csak rózsaszínben).

Még egyikre se ér le a lába, de már most látom, hogy a pandás triciklit még minimum 1 év mire használni fogja...a bébitaxiról talán le ér a lába 2-3 hónap múlva...

viszont már most szívesebben ül a pandáson, úgy hogy tologatom, mint a bébitaxin...de ez még változhat ha rájön a bébi taxi lényegére :)

lényeg a lényeg, szerintem most vegyétek meg a bébi taxit, karácsonyra pedig a pandás brinyót

2015. júl. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tricikli. Mi elvittük a boltba és rátettük a kismotorra, azzal már ott borult egyet. :( A másik még nem tudja, hogy hogy kell magát lökni, használni, inkább tolta volna, de ha meg meglódul, akkor megint esik vele akkorát. Így úgy döntöttünk, hogy motor, bébitaxi kilőve, amíg picit nagyobb nem lesz. A tricikliben is csak ül még, de élvezte, ahogy toltuk, nézelődött benne. Viszont ahhoz is még nőnie kell, de már most tudjuk használni.
2015. júl. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én fiam is kapott mindegyiket, triciklit én kihasználom, ha megyünk valamerre abba tolom, élvezi nagyon, bébitaxira még ráülni se hajlandó, max tologatja kicsit, de azt is ritkán... most 15 hónapos
2015. júl. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A lányom triciklit kapott az első szülinapjára, most 17 hós még mindig imádja. Csak ezzel megyünk itt helyben sétálni, babakocsit csak utazáskor használunk. Kapott kölcsön bébitaxit, van kismotor de egyikre sem ül rá még most sem, max odébb löki őket.
2015. júl. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

tricikli. a másik egy értelmetlen vacak, plusz veszélyes is, tök könnyen felborulnak vele - akkor már inkább motor helyette.

de szerintem a tricikli tök jó választás! nektek is hasznos lesz, mert el lehet vele kisebb utakra, később bicikli...

2015. júl. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ!

Én is a tricikli felé hajlottam inkább, de így akkor az lesz :)

Köszönöm még egyszer :)

2015. júl. 24. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!