Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért viszonyulok így a fiamhoz?

Miért viszonyulok így a fiamhoz?

Figyelt kérdés

Van egy 10 hetes fiúnk. Párom szerette volna én úgy voltam vele ha jön akkor jön. De egyszerűen teljesen kiborulok ha sír vagy nehezen alszik el. Felkel eszik max 1 óra múlva nyűgös mert álmos. Ilyenkor elaltatom van mikor nehezebben megy és akkor csak nyűgösködik. Van hogy 10 percenként vissza kell altatnom és ilyenkor tiszta ideges vagyok. Persze rögtön.megbánom hogy ilyen végett felhúzom magam, hisz ő csak így tudja kifejezni magát neki is melege van. De hogy 10 percenként altatom vissza az már kiakasztó. Talán a meleg végett nem tud aludni rendesen.

Már lassan a házasságomra is kihat hogy sokszor vagyok ideges. Van még egy 2 évesem is.

Talán kicsit korainak tartottam a tesót de ha jött akkor nem csináltunk semmit.

Sima szülésnek indult de császár lett. Ez is közrejátszhat? Miért vagyok ilyen "bu**kó" vele? Esetleg lehet vitamint szedni és nem leszek ilyen ingerlékeny?


2015. júl. 24. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez szerintem a szülés utáni depresszió előszobája.
2015. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Magne B6 és sok alvás, pihenés.Aludj vele napközben lehet többet aludna.S nem mellesleg emiatt a meleg miatt is ingerlékenyebb vagy te is ő is.Ha nagyon úgy érzed kell vmi sedatif pc vagy citromfű tea
2015. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

MagneB6.


Szedd össze magad. Ha császár lett, hát az lett. Ezen teljesen felesleges aggódni.

2015. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2-es nem tudok aludni mert van egy 2 évesem is. És mikor ő elalszik akkor kel fel a fiam. Vagy pont akkor alszik csak fél órát és mire el tudnák dőlni ő felkel.

3-as igen ez az ő érdeke vokt mert meconiumos volt a víz. Az elején nagyon zavart de már beletörödtem.

2015. júl. 24. 22:04
 5/10 anonim ***** válasza:

Kimerült vagy. Ha sikerülne végre kicsit kipihenni magad, biztos türelmesebb lennél. Ennek a szüléshez nincs köze, viszont ha nem próbálsz könnyíteni a terheiden, tényleg lehet belőle egy depresszió. Próbálj valakitől segítséget kérni, mert ezt hosszú távon a gyerekeid sínylik meg.

Hidd el, nagyon megértelek, a kimerültség belőlem is ezt váltja ki, ezért most már nagyon odafigyelek, hogy ne szégyelljek segítséget kérni.

2015. júl. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Anyum vasárnaponként van otthol akkor szívesen vigyáz rájuk. De nem mindig mert a 7 napból 6 napot kint igázik a tűző napon. Van hogy 12 órát is ezért nem is várom el tőle.

Az a szép hogy éjjel alszom. Kb 11 fele alszom el és reggel fél 5 ig alszom vagy 6 ig.

Lehet meg kell szoknom a délutáni alvás hiányát. Eddig amikor a lányom elaludt én is lepihentem.

2015. júl. 24. 22:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Férjed sem tud besegíteni?Egy nap is sokat segít de nekem volt hogy 2 óra is.Mellette a gyógyszer és a tea is.Egyikhez se lehet hozzászokni én kb 10 hónapja egyikhez se nyúltam.
2015. júl. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Hát, talán nem kellett volna vállalni... már mindegy, én úgy soha nem csinálnék gyereket, ha nem vagyok benne biztos, hogy kell, szeretnék szülni, MAGAM miatt.
2015. júl. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szuper vagy, utolsó, biztos nagyon sokat segítettél!
2015. júl. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudom mi a bajod, az ami az enyém is! Elsőre nem tudom mit akartál (én fiút), de lány lett (az enyém is)! Azt mondják, mindegy csak egészséges legyen, de ez ugyanolyan hazugság, mint az, hogy senki nem mondja el mi vár rád egy szülésnél! Megszülöd, neveled, terhes leszel, aztán hoppá, a következő fiú lett! És ott vagy, hogy tudod, mi kell egy babának, de vajon mi a jó a fiúnak? És ilyen helyzetben még a védőnő se tud segíteni! És eszed magad a kétségek miatt, pedig ez nem a te hibád!
2015. júl. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!