Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit vegyek? 5...

Milyen babakocsit vegyek? 5 hónapos a lányom, és a mostanit (ami egy rossz vásárlás volt) kezdi kinőni.

Figyelt kérdés
Légyszi konkrét típusokat írjatok!!! Íme az igényeim: bolygósítható első kerekek, könnyű legyen, és kicsire (lehetőéeg NE esernyőre) összecsukható, mert sokat ingázunk (autóval) a vidéki nagyszülőkhöz, ahol emeletre kell cipelni a kocsit. Babám még nem ül, úgyhogy olyan kellene, ahol kényelmesen fekszik, de lehetőleg 1 mozdulattal felhúzom sportra és vissza. Mivel jön az ősz majd a tél, tudjam téliesíteni. Szeretném, ha a tolókar átfordítható legyen. Nagy, vagy közepes kerekek, mert néha "terepezünk" is. A mostinak annyi előnye van, hogy az autós ülés-hordozót is rá tudom pattintani a vázra, ...ha esetleg lenne ilyen megoldás, az jó lenne-de nem mindenáron. Hát, kb ennyi...köszi előre is!!!!!
2008. szept. 4. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem Graco quatro tour deluxe van és nagyjából megegyezik az igényeiddel. Ha érdekel, nézz utána ennek a típusnak interneten, a Brendon honlapján alapos leírást kapsz. A tolókar nem átfordítható, viszont a felső napvédő része igen. Lehet rá babahordót is tenni. A többi ugyanaz. Az ára 100.000 ft körül van, tehát egy kicsit szerintem drága, de megéri.
2008. szept. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én babakocsi vásárlás előtt vagyok, milyen típusú babakocsid van? Én is vmi jót szeretnék és hosszabb távra.
2008. szept. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is olyan babakocsim van,mint az első válaszolónak.Mi nagyon-nagyon szeretjük,sztem mindent tud,ami egy bbkocsitól elvárható.Jó nagy a bevásárlókosara,jók a a kerekei,és strapabíró.A hordozójához talp is van,ezáltal igen biztonságos autósülésnek.És egy mozdulattal rápattintható a kocsira.A kar nem átfordítható ugyan,de a tető igen,ezáltal látod a babádat.Jár hozzá lábzsák is.Mi is 100ezer ft-ért vettük,de ha nem ragaszkodsz színhez-mi narancssárgát akartunk-olcsóbban is megkaphatod.Én a XIII.Visegrádi u.ban láttam a Mária bababoltban.Az kék volt.A neten utána tudsz nézni.17 hetes baba anyukája
2008. szept. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pierre Cardin esernyőre csukható-20 körűl van az ára. Mindenhova befér, minden ajtón és minden csomagtartóba. egy kézzel is lehet irányítani, könnyű ée könnyen tisztitható! Fixálható bolygókereke van és remekűl lehet vele vásárolni!
2008. szept. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen azoknak akik írtak, de jöhetnek még hozzászólások...
2008. szept. 5. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!