Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket és mennyi játszol 8...

Miket és mennyi játszol 8 hónapos kislányoddal?

Figyelt kérdés
Mik a kedvenc játékai kislányodnak? Mennyi ideig játszik el önállóan, és utána te miket játszol vele közösen?
2015. júl. 26. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom,h irhatok e mert az én lányom 7 hónapos és 1 hetes:-) de azért megírom.

Együtt ezeket csináljuk:

Énekelek neki,táncolunk hangos rock(kedvence)zenére és régi és új disco zenékre.:-)

Van egy összerakós szivacsos szőnyege azon huncutkodunk,van egy nagy doboz abban egy halom játék és azt borítja magára meglepődik visszarámolunk és még 3szor eljátszuk:-) vannak autói azzal játszunk közösen.

Van egy csivavánk a lakásba és azzal szórakoztatom a lányom,h dobálom a kutyunak a játékokat és olyankor a kicsi nagyokat kacag.

Olvasok neki mese könyvet (bár ez nem játszás) de szívesen hallgat:-)

Mivel nagy melegek voltak ezért naponta 2*pancsolunk együtt a kádban.

Van egy rugós hintája,szoktam hintáztatni. Emellett mikor lustább vagyok akkor csak hempergünk az ágyban "beszélgetünk"csiklandozom,harapdálgatom (ő is engem):-) kukucs játékot játszunk.

Egyébként sokszor el van egymagában is csak kell,h lásson!

Pl én főzők v mosogatok akkor berakom a ringatójába kap egy fakanalat és tök szépen elpüfölgeti a lelogó játékait:-) vagy a szőnyegén tanulmányozza a játékait:-) vagy a kiságyában kapcsolgatja a zenélő dobozát:-) vagy kint a kertben a babakocsiban órákat elnézi az apját ahogyan melozik:-)

Nagyjábol ennyi:-) bocsi ha hosszú lett.

2015. júl. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Nagyon aranyos kislányod lehet! Az én babám is sokáig eljátszik magában is, jön-megy felfedez a lakásban, és neki is most a zenélő kütyük a kedvencei. Sokszor érzem, hogy többet kellene foglalkoznom vele, mármint tanítgatni vagy nem is tudom. De nem szeretném leszoktatni az önálló játékról sem.
2015. júl. 26. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!