Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó ötlet, hogy a baba velünk...

Jó ötlet, hogy a baba velünk aludna egy ágyban?

Figyelt kérdés
Sajnos olyan kicsi a szobànk, hogy egy kisàgy màr nem fér be. Lenne a hàzban nagyobb szoba de a pàrom rossz emlékek miatt nem akar költözni. Van setleg valami ötletetek?
2015. júl. 26. 17:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
én nem aludnék de ti tudjátok. mondjuk az biztos, hogy amikor már kúszik, mászik, ez kivitelezhetetlen, hisz kell egy biztonságos hely neki a nappali alváshoz is, nem tud majd egy ideig lemászni az ágyról, leeshet, te meg emiatt nyilván nem fogsz napi 2x2 órát ott gubbasztani mellette
2015. júl. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Akkor a babát tegyétek abba a szobába,meg egy kis heverőt neked,ha sírós baba lenne.Én biztosan nem venném magunk közé,de ez én vagyok.A gyerekkel nem szűnik meg számomra a normális nő-férfi lét.De a párodnak is fel kellne nőnie.Milyen emlékek miatt nem akar egy másik szobába költözni?
2015. júl. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ott lakott a volt élettàrsàval aki meghalt. Nagyszülőkkel lakunk együtt és a màsik szoba az emeleten van, ezért nem lenne jó ötlet a babàt külön tenni.
2015. júl. 26. 17:41
 4/18 anonim ***** válasza:
28%
És miért is kell akkor gyerek,ha nincs külön életetek,külön lakással?Meg nekem ez durva azért,hogy a pasid már az előző nőjét is odavitte,ott is maradt,hiába a haláleset.
2015. júl. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg mózeskosár? Amúgy szerintem együtt aludni sem gáz, a babának jó az tuti. Ha nagyon anyás a lányom most is velünk alszik, 1,5 éves, kicsiként is aludt velünk olykor.
2015. júl. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
5-ös vagyok, szerintem a párod átértékeli majd az emlékeit, ha a gyerek kitúrja a helyéről mikor már nagyobb lesz és fél éjszaka egy csücsökben kucorog majd :-) Nálunk előfordul, most költözünk nagyobb lakásba.
2015. júl. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Közeljövöben lesz változás? Vagy meddig képzelitek ezt igy?
2015. júl. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
4# Te miért szólsz bele màs életébe? A te csalàdodban minden rendben van?
2015. júl. 26. 18:00
 9/18 anonim ***** válasza:
70%

Sehogy nem lehet úgy átszervezni, hogy 2 egymás melletti vagy egy szinten lévő szobákban legyetek? Nem tartom egészségesnek, ha egyáltalán nincs külön ágya a gyereknek. Én az egy szobában vagy együtt alvás híve sem vagyok, az első naptól kezdve külön szobában van a gyerkőcünk és 1 éves létére még soha nem aludt közöttünk. Nálunk ez bevált, mi is ki tudjuk pihenni magunkat, illetve a gyerkőccel sincs gond, magától el tud aludni és hónapok óta átalussza az éjszakákat.

Vagy szakember segítségét kérni és feloldani párodban a negatív dolgokat.

2015. júl. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
30%
Igen,rendben van.Van saját házunk,saját szobával a gyereknek,munkánk,pénzünk,minden biztosítva,mégsem vállalok még 2.babát.
2015. júl. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!