Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik lehetnek ezek a kinövések...

Mik lehetnek ezek a kinövések a lányom koponyáján?

Figyelt kérdés

22 hónapos. Ma vette észre a férjem altatásnál hogy oldalt és hátul kis dudorok, kinövések vannak a koponyáján. Be nem ütötte szerintem.

Mi lehet ez?


2015. júl. 26. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
A nevére már nem emlékszem, de normális dolog, minden gyereknek van, idővel eltűnik.
2015. júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ez csak így ennyi idő után előjön majd elmúlik?
2015. júl. 26. 20:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak sötétben tapogatózok: szüléskor nem nyomódott meg a feje, illetve nem lehet, hogy egyféleképpen aludt általában? Például mindig balra hajtva a fejét...
2015. júl. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Ez valami csontnövekedéssel kapcsolatos dudor, sajnálom, hogy nem emlékszem már rá pontosan, az enyémeknek is volt (alig tapintható, de ha az ember észreveszi, rögtön jön a parázás), és szépen eltűnt. Dokit kérdezd meg, majd elmondja pontosan, mi is ez. Egyszer még a vendég a háznál műsorban is szó volt róla.

2015. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem nyomódott meg szüléskor a feje illetve odafigyeltem, hogy ne csak egyfelé fordítsa a fejét alváskor. Remélem tényleg nem nagy gond.
2015. júl. 26. 20:51
 6/11 A kérdező kommentje:
Most mondta férjem hogy nem a koponyáján van hanem a bőre alatt. Ha megnyomja odébb megy.
2015. júl. 26. 20:53
 7/11 anonim ***** válasza:

Lányomnak is ilyen van a nyakánál,h odébbmegy, nyirokcsomó duzzanatot állapított meg az orvos. Viszont azt mondta, h nem mindegy hol és melyik nyirokcsomó van megnagyobbodva, van amelyik nem jelent semmit, van amelyik meg veszélyes.

A helyedben elvinném tanácsadásra, és akkor az orvos megmondja hogy pontosan mi, de beteg rendelésre azért nem kell rohanni vele.

Zsírcsomó is lehet amúgy, az meg abszolút veszélytelen, egyszer csak felszívódik és kész.

2015. júl. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mert zsírcsomóhoz elég nagyok. A feje oldalán és a feje hátulján van a koponyája alsó részénél középen
2015. júl. 26. 21:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy dokihoz rohangálós, de én ilyet biztosan inkább megmutatnék dokinak.
2015. júl. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nyirokcsomo. Nem volt mostanaban beteg? Megfázhatott a feje? ( nekem mindig akkor jott ki a fejemen, ha pl vizes hajjal fekudtem le es huvos volt, vagy betegseg miatt) Kislanyomnak is ma vettem eszre a feje hatuljan, de ő nemreg kapta a 15hós oltast. Gondolom neki attol van, ha nem mulik viszem orvoshoz.
2015. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!