Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem kesz baja a kisfiamnak?

Ugye nem kesz baja a kisfiamnak?

Figyelt kérdés

Tejbegrízt csináltam vacsira a családnak , 1.5 tejből ,nod ettük ettük és odajött a majdnem 10 hónapos picurkàm es adtam neki hát eleg sokat evett de úgy ette olyan cukker volt!

2 gyerekem van még rajta kívül egyiknek sem volt a tejtől baja de ilyen kicsinek nem adtam nekik sem!!


2015. júl. 26. 22:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem, nem lesz baja. Régen az újszülötteknek adták a hígított tehéntejet. Nem mondom, hogy jó volt, meg az a követendő, de azért túlélték.
2015. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
10 hónaposan már nem olyan picurka, ne aggódj! Azért olyan óriási mennyiséget biztosan nem is evett, meg ez nem is teljesen csak tej, és egyáltalán nem nyers, forralatlan tej.
2015. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Harmadik gyerekemmel én sem vártam meg az 1 éves kort a tej bevezetésénél, mert pont tejes spenótfőzelék volt anyósomnál ebédre, 10-11 hónapos volt. De azért nem pont este kellett volna adni neki először, meg nem ilyen nagy mennyiséget. Mert attól, hogy a másik kettőnek nem lett a tejtől baja, neki még lehet.
2015. júl. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tök jó köszönöm szépen a gyors válaszokat!!
2015. júl. 26. 22:59
 5/15 anonim ***** válasza:
38%
Bocsi, tudom, hogy nem ezt a választ vártad, de 10 hónaposnak tejet? 3 éves kor előtt semmiféleképpen! Ha odajön és nézi mit eszünk, kap egy falatot abból, amit ehet! És, hogy lesz-e baja? Ezen akkor gondolkodj el, amikor 18-20 évesen allergiás, ekcémás, tejérzékeny lesz, vagy vese problémákkal fog küszködni! Vagy az már nem a te hibád? Nem azt mondom, hogy ásd el magad, az emberi szervezet kontrollálja a hibákat (záros határokon belül!), de legközelebb gondolkodj!
2015. júl. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Remélhetőleg nem lesz baja, bár nem tudom elképzelni,hogy adhatsz olyat a saját gyerekednek amit jelenleg tiltanak..
2015. júl. 27. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%

3 eves korig?????jesszus!!!!es addig se sajtot,se turot,se fozeleket,se semmit amiben egyaltalan tej van????ez hulyeseg.3 evesen meg bekerul ovodaba ahol elso nap tej van a reggeli melle es ott fordul le a gyerek szekrol...


Kerdezo,valoszinuleg kutya baja nem lesz,de azert aprankent kellene bevezetni a tejet is mint minden mast.

2015. júl. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nos inkább nem válaszolok egy kèt embernek mert lehet megsértődne és kitörne a hàború!

Tehát egyszer adtam tegnap, és többet nem adok csak megkèrdeztem nem e lesz baja, a másik hogy azt is tudom hogy 3 éves korig nem lehet tehéntejet adni , de ez jó mert nekünk a 3 kicsi mellett nincs pénzünl tejitalra , iszonyat áruk van,

jelenleg tápszert kap!!

Még egyszer köszönöm a vàlaszokat!!

2015. júl. 27. 09:24
 9/15 anonim ***** válasza:
Ötös,jesszusom...
2015. júl. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen gyerekorvos-függő, hogy mit tanácsol, mikor lehet bevezetni a tejet. Van olyan, aki szerint egy évesen már simán lehet, de én is ismerek olyan gyerekorvost, aki csak három év után javasolja. És mindkettőnek ugyanolyan diplomája van. (Különben a Dr Spock félé borzalom könyv, amiből a mi generációnkat nevelték, már 3-4 hónapos babának javasolja a szoptatás befejezését és a helyett a tejbegrízt) Szóval az orvostudományban sincs kőbe vésve az az igazság, hogy hány éves kortól lehet tejet adni a gyereknek.


Mondjuk én igyekeztem kitolni a saját gyerekeimnél a tejivást, egyre inkább megdől a "tej élet, erő, egészség" szlogen.

2015. júl. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!