Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet lázas az egy...

Mitől lehet lázas az egy hetes kisbabám?

Figyelt kérdés
Nem folyik az orra, semmi. Eszik, alszik, de nem sìròs...
2015. júl. 27. 05:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom , de ilyen apróságnál ez nagyon veszélyes. Azonnal vidd orvoshoz , kórház , ügyelet.Egy percig de várj!
2015. júl. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet bármi, akár húgyúti fertőzés is, valamilyen gyulladás. Ne várj, ne itt kérj tanácsot, hanem vidd azonnal orvoshoz. Ez nem játék ilyen pici babáknál. Jobbulást a csöppségnek!
2015. júl. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Most ugye nem írogatsz ahelyett hogy orvoshoz vinnéd, egy hetes babánál a fogzásra se lehet ráfogni, remélem orvos látta már és nem most jutott eszedbe aggódni.
2015. júl. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha popsiban merted a lázat, ugye levontad a fél fokot? Ha így is lázas, akkor azonnal kórházba kell vinni.
2015. júl. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Millió dolog okozhat lázat, ekkora babánál nem játék. Remélem már az orvosnál vagy vele!

Mikor szültem, az egyik szobatársam bebugyolálta plusz takaróba a babáját (pedig volt rajta body, rugi és a kórházi kispléd), mert remegett kicsit a baba szája széle és azt hitte fázik. Egyébként nyár volt, kint 35 fok... A gyerkőc persze belázasodott és 3-4 nappal tovább benntartották őket, míg visszajött 1-2 vizsgálati eredmény. A lázat ott is komolyan vették.

2015. júl. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Voltunk orvosnàl, azt mondtàk, hogy melege van, mivel 37.3 volt a hője. De mèregetnem ès figyelni kell, mert ha 38 fölè megy be kell vinni a kòrhàzba.
2015. júl. 27. 10:49
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

37,3 nem láz! komolyan, kéne legalább egy egészségügyi oktatás kötelezőszerűen ha valakinek gyereke lesz...


a babáknak magasabb a testhőjük, 37,3 még épp belefér az alaphőbe.

egyébként lázról 38 felett beszélünk

2015. júl. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Lehet nekem egèszsègügyi oktatàsra lenne szüksègem, neked viszont egy kis empàtiàt kène tanulnod, mert nèv nèlkül ismeretlenül kèpes vagy ìgy kioktatni a màsikay, màr meg ne haragudj de ez nagy bunkòsàg...
2015. júl. 27. 12:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Korábban is 37,3 körül mozgott a hője? Mert az tényleg nem láz...
2015. júl. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ekőtte nem mèregettem. De olyan forrò volt a kis feje, hogy megmèrtem neki. Popsiban volt 37,8-37,9.
2015. júl. 27. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!