Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tea vagy ízesített víz (kubu)...

Tea vagy ízesített víz (kubu) másfél évesnek?

Figyelt kérdés
egyik sem túl egészséges tudom, de a vizet nem igazán issza meg...
2015. júl. 27. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Napközben csak sima vizet kap. Próbálkozni kell, nem kell feladni, ha olyan szomjas úgyis inni fog. Persze amíg van finomabb addig nem. Hosszú távon viszont nem mindegy menyi cukros löttyel terhelődik a szervezete. Nem kell ráhagyni, te vagy a felnőtt.
2015. júl. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló volt a helyzet:

Amíg ott volt opciónak az édes, addig nem itta a vizet

Aztán mikor rájött, hogy nem kap mást, csak vizet, akkor megitta :)

2015. júl. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már mindenképp ízesített vizet akarsz neki adni, akkor csinálj te otthon limonádét, de én is a sima vízre szavazok.
2015. júl. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 piroska és a farkas ***** válasza:
Én is a sima vízre szavazok. Főleg azota, miota egyszer azt mondta barátnőm, h a 2 éves kislányának napi 1 liter gyümölcslé nem elég. Gondoltam, mivan???? Hát nekünk anno a vasárnapi ebéd különlegessége volt, akkor is egy poháral, mert négyfelé osztottuk... oké, nyilván ez meg a másik véglet. Kislányom, aki ost 16 honapos, szerette a csipkebogyoteát, és nyár elejn nagyon rákapott a gyümölcslére. Ilyen szempontbol jot tett a kánikula, mert sokszir nagyon szomjas volt, és bizony olyankor legtöbbször vízzel kináltam, ő pedig rájött, h az oltja a szomját. De túl szigorú sem vagyok, ha avárosban vagyunk, kaphat egy szivoszálas vitatigrist, szinte minden nap.De mellett megiszik jo 4-5 pohár vizet, sőt a a napot is tiszta vízzel indítja. tehát én is azt gondolom, h mivel a cukros lé finom, naná, h vonzo, de mindenképpen törekedni kellene a mértékletességre.Esetleg cukrozás nélküli citromos vizet probáltál?
2015. júl. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Nekem is van egy 1,5 éves kisöcsém, és ő sem issza meg a vizet előszeretettel. Inkább a tea meg az üdítő.

Én azt javaslom, hogy ha mézzel, vagy ízesítés nélkül adod neki a teát, az talán egészségesebb, mint ha cukorral adnád.

2015. aug. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!