Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalatok Sleppy pelenkáró...

Tapasztalatok Sleppy pelenkáról és törlőkendőről?

Figyelt kérdés
Szeptemberre várom első babámat szóval elég tapasztalatlan vagyok pelus téren. :) A popsitörlője is elég jó árban van,csak nagy kiszerelésben kapható (12db csomagot lehet venni 3500-4500ft-ért típustól függően), ezért is érdekel,hogy érdemes-e venni belőle.

2015. júl. 27. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a popsitörlő nagyon nem jött be, így a pelusát már ki sem próbáltam.
2015. júl. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbáltam a popsitörlőt, nekem nem volt rossz tapastzalatom vele.

Pelenkából szeritnem elsőre vegyél jó minőségűt, nekünk a libero vált be az első időszakban, csak drága volt :). A pampersből kifolyott a kaki. Aztán kb 4-5 hónaposan váltottunk másikra pl penny, lidl, aldiban kaphatóra. Ezek tejlesen jók.

Azt tanácsolom ne vásárolj be sokat, mert van amelyik baba bőre nem bírja valamelyik márkát, akár popsitörlőben akár pelusban. Mi a pampers popsitörlővel jártunk így, azonnal pöttyösödött tőle.... Első időszakban a neogranormont vettük, ez nekünk bevált, aztán hogy olcsóbb legyen jött a dm-es sajátmárkás, végül olcsóbb fajtákat veszünk már.

2015. júl. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

van a facebookon oldala, sok jót lehet róla olvasni.

a popsitörlője nekem nem nagyon jött be. a teteje nagyon száraz az alja meg tocsog a lötyibe :) vettem egyszer itt a boltban 120db ost az meg az elejétől fogva jó volt, de mégse. nagyon balzsamos és szinte elcsúszott a fiam popsiján. tehát én a popsitörlőt nem ajánlom.

a pelus az kimondottan jó. elég vékony, rugalmas...de eggyel nagyobb méret kell belőle, mert én vettem 8-18ast a 11kilós fiamra de kicsit volt rá így sokszor átázott. szerencsére én még tudtam minta csomagot venni így nem vettem 8000ft sokat.

azt mondom próbáld ki, úgy tudom auchan-ban lehet kapni. vagy ha megnézed a csoportot hátha van felétek anyuka és kérsz tőle egy csomagot. de próba nélkül én sem ajánlom hogy sokat vegyél akár a popsitörlőből akár a pelusból.

[link]


[link]

2015. júl. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!