Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet a fogzástól hasmenés,...

Beatrix25 kérdése:

Lehet a fogzástól hasmenés, és enyhébb láz egyszerre?

Figyelt kérdés
10 hónapos a kisfiam,és 1 hete lazább széklete van.De 3 napja napi 5x 6x ,és azóta 37,6 a hője.Szerintetek az a fogzástól van,mert jön a 3. foga,most éppen a fölső metsző.Úgy veszem észre ,elég nehezen jön ki.Legelőször (szokatlanul) a fölső oldalsó metsző jött ki neki,alig vettük észre.Kb.1 hete az alsó,és nemrég láttam,hogy a fölső.Vagy ez valami más lehet?Reggel viszem orvoshoz,csak addig hátha tud valaki valamit mondani.Szegénynek már a feneke is piros lett,pedig egyből kicserélem a pelusát,és jó vastagon sudo cream-el bekenem.Kicsit meg vagyok ijedve.Válaszokat előre is köszönöm :)
2015. júl. 27. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én gyerkőcömnél is kicsivel több alkalommal van széklet és az esetek egy részében nyálkásabb is ilyenkor, hamarabb kicsípi a fenekét, és a hőemelkedés sem kirívó. Amikor vírus okozott bajt nálunk, akkor kb. napi 10 széklet volt (hol szilárdabb, hol folyós) és be is lázasodott.

A fenekére ne popsitörlőt használj, hanem mondjuk langyos vizes textilpelussal/vattával töröld át, illetve ne vastagon krémezd, ráadásul mindenkinek más válik be (bepanthen, neogranormon, gyógyszertári kenőcs stb.).

2015. júl. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen lehet, sőt nekünk minden fog mellé társult még egy fülgyulladás is.


de mivel az elsőknél semmi gond nem volt, lehet elkapott valamit.

2015. júl. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!