Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babámat hason altatom de...

Babámat hason altatom de álmában "mászik" igy nekiütközik a rácsnak és éjszaka többször felébred ra. Mas babája is csinálja? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Kézenfekvő, altassam hanyatt. De hason jobban szeret aludni, jobb a kis csípőjének es mélyebben is alszik ugy. Még csak 3 hónapos, szóval effektíve nem mászik, inkabb addig kalimpál amíg arrébb nem kúszik. Más hogy oldotta meg? Vagy egyetlen megoldás hogy hanyatt altatom?

2015. júl. 30. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Hagyd nyugodtan hason aludni, hanyatt fekve is szépen kúsznak, az én kislányom is 3 hónapos, mindig hason alszik éjszaka és felkúszik a sarokba, napközben hanyatt fekve is képes ugyanerre a mutatványra :)


Tegyél rácsvédőt, vagy plüssöket a feje köré, akkor nem tud nekiütközni!

2015. júl. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van rácsvedo de ha annak nekimegy arra is felébred :(
2015. júl. 30. 08:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, az én babám háton alszik, és így is állandóan nekiütközik a rácsnak... Igaz már nagy, lassan 1 éves és már forgolódik álmában. Nekem nem sikerült ezidáig megoldanom A rácsvédő átmenetileg megoldotta (volt egy vastagabb, puha rácsvédőnk), de olyan 7-8 hónapos kora körül le kellet szedni, mert állandóan lebontotta, és próbálta letépni a kötőit, nem akartam megkockáztatni, hogy egyszer sikerüljön, és lenyelje vagy ilyesmi.
2015. júl. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hat akkor megpróbálok beszerezni egy vastagabbat, a mienk elég vékonyka. Meg nem is ér körbe. Jo lenne ha nem ébredne ilyen sokszor.
2015. júl. 30. 08:58
 5/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, a miénk vastagabb szivacsos volt, kaptuk, de nem tudom, hogy nem-e csináltatta az akitől kaptuk.
2015. júl. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk ikea-s van, mondjuk még a nagyobbikról maradt, nem tudom a mostani milyen, de az jó vastag és körbeér.
2015. júl. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Koppan, felébred, visszaalszik. Én nem rohangáltam be ennyiért. Szerencsére azóta is átalussza az éjszakát, megtanult magától visszaaludni, ha felébredt.
2015. júl. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazad lehet..de ha felsír akkor hagyjam? Vagy varjam meg, hogy megnyugszik e magátol?
2015. júl. 30. 15:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor szoktam várni egy kicsit, rövid időn belül visszaalszik az esetek 95%-ában, fel sem ébred rendesen, csak olyan félálomban sír fel egy pillanatra, azzal ébreszteném fel ha bemennék. Csak akkor szoktam bemenni, ha nem nyugszik meg és sírni kezd, nagyon ritkán előfordul. Mindig is háton aludt, de a rácsnak ütközés így is megvan.
2015. júl. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!