Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről a névről?

Mi a véleményetek erről a névről?

Figyelt kérdés
Lorena. Nekem tetszik és adnám is, csak érdekelne, hogy szerintetek milyen és hogyha már találkoztatok ilyen nevű kislánnyal/nővel mi a tapasztalatotok. (Nagyon idegen hangzású, furcsa volt esetleg). Köszönöm előre is!

2015. aug. 1. 12:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit erőltetett. A Lora sokkal szebb.
2015. aug. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem találkoztam ilyen nevű emberrel. Elsőre fogamzásgátló, tisztasági betét jut róla eszembe. De ha neked tetszik, nyugodtan add. :)
2015. aug. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szép,érdekes név,jobb mint a Dzsesszika,Dzsenifer stb .nevek.Szerintem nyugodtan adhatod.
2015. aug. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
1#,2# egyetértek! Azért ennél vannak érdekesebb nevek is,ha neked tetszik ne érdekeljen mások véleménye,ez a név nem a "gáz" gategória. Nem találkoztam még ezzel a névvel,de ha nem teszed fel kérdésnek és hallom még csak el sem gondolkodtam volna rajta,semleges!:)
2015. aug. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A Lora név nekem is tetszik, de azt szerettem volna, hogy a rövid vezetéknévhez egy viszonylag hosszabb keresztnév kerüljön. Egyébként ezt a nevet is szokták így becézni =) Nem szeretnék olyan nevet választani, amely nagyon idegennek tűnik, de olyat sem szeretnék, ami nagyon gyakori. Köszönöm a válaszokat!
2015. aug. 1. 12:24
 6/13 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik mert idegen hangzasu, a Lora se, szerintem a Laura viszont szep
2015. aug. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A szomszéd kiscsajt is ìgy hìvjàk.
2015. aug. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik.
2015. aug. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Nem találkoztam még ilyen nevű nővel, és kislánnyal sem. :)
2015. aug. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A Loretta valamiért jobban hangzik a fülemnek, de nem tudom megmagyarázni, hogy miért.


Mi a vezetéknév egyébként? Névválasztásnál szerintem az egyik legfontosabb szempont, hogy egyben kimondva szép csengése legyen a névnek.

2015. aug. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!