Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Milyen árban vannak...

Anyukák! Milyen árban vannak a tescoban a bodyk?

Figyelt kérdés

Járt valaki mostanában a tescoban? Vannak leárazások?

Esetleg hosszú ujjú body jó árban?


Elég jól lefogytak a bodyk, kevés van már ami méretben jó, de rövid ujjút már nem szívesen veszek. Hosszú pedig alig van...


2015. aug. 1. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Budaörsi Tesco ruhák szettek fél áron vannak, és 70%-kal olcsóbbak is vannak. Illetve összecsomagolt bodyk, de olyan mérethiányos én nem is vettem. De a ruhák miatt érdemes arra tévedni ;)
2015. aug. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nem sokára indulok és megnézem! Nekünk 74es kellene :)

2015. aug. 1. 14:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe az Auchan-t. ott is jó áron 3000 alatt szokott 5-6 db-os body lenni.
2015. aug. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A tescoval nem jartam sikerrel.. Meret egy szal sem volt!

Se kikk, se lidl, se aldi.

Szuper!

Auchann nincs nalunk.

2015. aug. 1. 19:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Én három tescoban jártam így, csak a legkisebb méretűekből volt akciósan.

Kár, hogy nincs Auchan nálatok, én tegnap vettem 2500 Ft-ért 7 db-os szettet 86 és 92-es méretben. Mázlim volt, pont kiárusítják a nyári holmikat, 500 Ft-ért vettem vékony, hosszú ujjú pólókat, melegítőnadrágokat és az ovisnak pólókat, sportcipőt.

2015. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tenyleg surgosen kellett volna, ugy latszik mindenkinek:D

Olyan helyen lakunk, ahol van Tesco,Lidl,Aldi..ezen kivul Kik meg Takko, na a Takkoban nem is arulnak + a kinai, de azok annyira gagyik:(

Bezzeg ilyen 44essel! tele voltak...meg 56al..6-9ho elfogyott...

2015. aug. 1. 20:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem pesten laktok mert akkor javasoltam volna hogy menny a tesco megaparkba az pesterzsébeten van ,talán ott még találnál de,már 1hónapja elkezdödöt a leárazás igy már nagyját elviték mindenhonan .
2015. aug. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem, sajna. Pest az ország másik vége...

Azért köszönöm a válaszokat!

2015. aug. 2. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!