Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti agyalnátok ezen?

Ti agyalnátok ezen?

Figyelt kérdés
Meglátogatnám a barátnőmet,130 kmre van tőlem.Egyik reggel mennék busszal aztán ottalszom ,majd másnap délelőtt hazaindulnék.3 hónapos a fiam ,anyósommal meg férjemnel maradna,tökéletesen tud anyós rá vigyázni ,bár eddig csak max 4-5 óra hosszàt volt rábízva.Ti otthagynátok?Tök szivesen mennék,meg szerintem nem gáz így velük itthagyni ,miért van mégis lelkiismeret furdalásom?Arra gondolok ,hogy majd biztosan hiányzom neki ,sírni fog stb.
2015. aug. 1. 19:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Dehogy agyalnék. Biztos, hogy nem mennék.
2015. aug. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
3 hónapos gyermekem mellől eszembe nem jutna elmenni ennyi időre, még ha "tök szívesen mennék" is.
2015. aug. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%
Nem mennék. Az én babám aztán igazán jófej és bárkivel elvan, mégsem hagynám másra. Hiányozna és aggodnék, igy pedig nem tudnám élvezni a csajos programot.
2015. aug. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%
Elég korai ez a csavargás...tuti nem mennék.
2015. aug. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%
Barátnőd nem tud jönni? Akkor a baba sincs nélküled és a barátnőddel is tudtok együtt lenni.
2015. aug. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
46%

Nekem esküvőre kellett mennem a 3 hós mellől, nem mondhattam le mert én voltam a tanú.

Elmentem 5-re a szertartásra és este 11-kor jöttem vissza az utolsó vonattal. Hagytam itthon előre lefejt tejet,de így is elég para voltam. Emlékszek h odafelé végigpityeregtem az utat, mert amikor indulnom kellett, a baba akkor kezdett el nagyon durván sírni:( Marhára megviselt így, h ott kellett hagynom, bár anyósom azt mondja, h hamar megnyugodott, kb. fél óránként hívtam,h mi van.

2015. aug. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
42%
Ilyen kicsi korában 3-4 órára sem mentem el, nemhogy több napra. Eszembe sem jutna.
2015. aug. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%
Én sem agyalnék ezen, mert eszembe sem jutna egy 3 hónapos baba mellől elmenni barátnőzni ennyi időre. Most ennek nincs itt az ideje és ennyi.
2015. aug. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%
Azért van lelkiismeret furdalásod, mert tudod, nem hagyhatod csak így ott a pici babád egy barátnőzés miatt. Hallgass erre a belső hangra és ne hagyd ott! Menjen a barátnő hozzátok.
2015. aug. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
60%
Nem, nem hagynám ott. És nem is mentem volna tök szívesen a 3 hónapos babám mellől. És nem gáz otthon hagyni a mamával meg apával pár órára (bár 3 hónaposan nekem még az is sok..), de máshol aludni?! Igenis gáz. Nem azt mondom, hogy ha valami égetően sürgős dolog lenne, vagy kórházba mennél, vagy mit tudom én, akkor muszáj. De a barátnőd meglátogatásának nem most van itt az ideje. Van egy gyereked, innentől ő fontosabb kell legyen mint a szórakozási igényeid, és nem azt mondom, hogy be kell savanyodnod, majd eljön az az idő, amikor már nem gáz, hogy elmész ennyi időre barátnőzni.
2015. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!